Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem halok meg??

Ugye nem halok meg??

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kicsit nehezen kapok levegőt, és attól félek, hogy alvás közben meghalhatok. Nyugtassatok meg, ugye ilyen nem történhet velem. Általában akkor van ez a probléma a levegő vétellel, amikor rástresszelek, vagyis remélem a stressz miatt van.

2020. máj. 19. 01:45
1 2
 11/17 Tabbouleh ***** válasza:

#3 vagyok


Elmondod, miért félsz annyira az alvástól? Történt veled valami?

2020. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én sem tudom :(

Igazából nem történt semmi, szimplán csak beképzelem magamnak, hogy meghalok éjszaka. És nagyon jól tudom, hogy nem tudok meghalni, de valamiért erősebb ez a félelem mint a józan gondolkodásom

2020. máj. 19. 11:24
 13/17 Tabbouleh ***** válasza:

#3 vagyok

Mennyi idős vagy?

2020. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

41(fordítva, csak hogy ne tiltsanak)

Párom nincs, szóval ha ilyen van, akkor vagy kiirom magamból a dolgokat a barátnőmnek, vagy felkeltem anyát és őt zaklatom a hülyesegeimmel :)

2020. máj. 19. 23:48
 15/17 anonim válasza:

Pofátlanul fiatal vagy,és ilyenen kattogsz? Javasoltam tegnap hogy keltsd fel akit tudsz,de akkor még nem tudtam hogy 41 vagy(fordítva)

Hahooo! Hát itt vagy? Ha nekem lenne egy ilyen fiatal kölyköm,a szívbaj kerülgetne ha ilyennel ébresztene .Kérlek mondd hogy valamiféle orvosi segítséget kaptál/kapsz mert ilyen félelmekkel nem szabadna élni ilyen zsenge korban :) Kerüld az esti netezést,napközben sportolj-már ha szabad- lefekvés előtt pedig inkább olvass. Próbáld ki a jógát,tanulj légzéstechnikákat,vagy csak kapcsolódj ki barátokkal. Remélem hogy van terv ennek a dolognak a megoldására a szüleid részéről. És nyugi!

2020. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A szüleim nem veszik komolyan a problémáimat. Pár hónapja találtam egy meditációs gyakorlatot, amit holnap ki is fogok próbálni. Sportot is megpróbálom majd, az esti netezést viszont nem tudom elhagyni. Inkább este van időm a barátaimmal csetelni, de ez megnyugtat, amikor velük írogatok.
2020. máj. 20. 00:11
 17/17 anonim válasza:
Doki látott már? Mert gondolom azért elvittek,igaz? Ha esetleg mégsem,beszélj velük újra és újra amíg nem hoz változást.
2020. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!