Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha alkoholt iszom úgy érzem,ho...

Ha alkoholt iszom úgy érzem,hogy az élet csodálatos.Mindennek tudok örülni,senkit nem gyűlölök.Bátorságom van ,hogy kimutassam a szeretetem.Ez mit jelent?Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Ne arra gondoljatok,hogy részeg lennék.Csak most ezt tapasztaltam,hogy 1-2 pohár után mintha egy más ember lennék aki mindent és mindenkit szeret.Az öröm pedig árad belőlem.Ilyenkor az emberek furcsának találnak?Csak én érzékelem másként a dolgokat?Mit tanácsoltok?

2020. máj. 19. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2020. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
a kokaintol hogy éreznéd magad bazki . az alkohol is csak egy döntés. én mikor egy ismerösöm 36 évesen meghalt a pia miatt .évekota alkoholista volt reggel hatkor már a boltban ivott. ugy dntöttem 26 évesen hogy bárhol vagyok bármit vsinálok dél elött egy kortyot se soha,pedig volt olyan hogy apual tettünk vettünk reggel és kérdezte hogy igyunk valamit mondom nem .erre beteg vagy fiam? és elmondtam miért nem azota 6 év telt el .
2021. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!