Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem halok meg?

Ugye nem halok meg?

Figyelt kérdés
Hali, az a legnagyobb félelmem, hogy meghalok miközben alszom (logikát ne keress az egészben). Ugye 100%-osan biztos hogy ez nem történik meg?

2020. máj. 22. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ma is? :(

Próbálj szép dolgokra gondolni! :) Az életre! És hogy még mi vár rád!

2020. máj. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Elég furcsán gondolkodsz. Először is 100% hogy meg fogsz halni, mint mindenki más is.

És kimondottan örülni kéne, ha ez álmodban történne, mert kb ez az egyetlen fájdalom mentes halál. Az összes többi borzasztó.

2020. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

"És kimondottan örülni kéne, ha ez álmodban történne"


Én nem örülnék neki, mert akkor nem tudnék elbúcsúzni a családomtól, nekem nem fájna, mert már halott lennék, de a gyerekeimnek igen.

2020. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj szegény:( Velem is ez volt régebben és fhú de rossz volt rettegtem aludni szinte sírtam ha jött az éjszaka. Fordulj pszichológus a területileg illetékes ingyenes vagy pszichiáterhez. Emögött valamilyen szorongásos betegség áll de hidd el az hogy elmész szakemberhez segíteni fog.
2020. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!