Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham lenne?

Ez pánikroham lenne?

Figyelt kérdés
Van olyan amikor azt veszem észre hogy nem kapok rendesen levegőt és rastresszelek hogy Úristen tényleg nem kapok levegőt jaj mi lesz, és emiatt komolyan nem kapok levegőt, ki kell nyitnom az ablakot hogy jobb legyen. Aki tudja erre a gyógymódot, légyszi írja le. Köszönöm szépen 💕

2020. máj. 23. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a friss levegőre elmúlik ez az érzés akkor pánikroham

Pánikroham tünetei:erős szivverés,levegő utáni kapkodás,fulladásérzés, ,remegés,ájulás érzet,hirtelen testhőmérséklet csökkenés


A gyógymód erre a phszihiátria ha ez tényleg fennáll sorozatban aztán elmúlik de az orvosnak mondd meg, hogy ne egyből a legerősebb gyógyszert irja fel rá (például a Frontin az jó mert eredményesen visszaszoritja a rohamokat)


Én is pánikbeteg vagyok de nekem a phszihiátrián egy idő után a legerősebb antiphszihotikumot irták fel a barmok és most meg az antiphszihotikumok mellékhatásaitól szenvedek,szóval a phszihiáterek sem mindig megbizhatóak

2020. máj. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!