Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a pszichiátrián bent...

Milyen a pszichiátrián bent feküdni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, ápolók, betegek , orvosok véleménye érdekelne

2020. máj. 25. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

10-es tiszta nyári tábor hangulat :)

Amúgy én is voltam pszichiátrián,zárton is...Én annyira rossz mentális állapotban voltam,hogy nem tudnék olyan pozitívan beszámolni,mint a 10-es válaszadó.

A zárt az szörnyű volt.A szobatársamat lekötözték,mert folyton ütötte a fejét a falba.Kiabált,és rángatta magát,mert ki akart szabadulni.Az ágyat is rángatta magával.Közben mondogadta,hogy a falból jönnek ki a lények,amik meg akarják Őt enni.Aztán egy másik beteg megfenyegetett,hogy megver,ha mégegyszer ránézek egy harmadik meg rámtapadt elkezdett utánam mászkálni,bejött a kórtermembe,leült az ágyamra,aztán szerencsére elzavarták.

A nyílt rész ennél azért lazább volt...

2020. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A nyílt részen milyen volt?
2020. máj. 25. 21:03
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú folyton beszólogatott meg kacsintgatott meg obszcén mozdulatokat tett, amikor meglátott, aztán meg próbálta promózni, hogy majd ha kint leszünk, tőle vehetek ám kábítószert (pff), egy öregember meg állandóan Rivotril recepteket próbált eladni nekem, és mindig elfelejtette, hogy már mondtam neki, hogy nem kell, és mindig csak jött... A nővéreknek nincs idejük semmire, kevesen vannak, és hiába kedves némelyik, ha egy félmondatot sincs idő elmondanotok egymásnak. Az orvosok többsége(!) nekem eléggé nagyképűnek, önteltnek tűnt az ilyen osztályokon. Idejük nekik sincs, de hogy ezen kívül mi bajuk lehet, azt nem tudom, talán a némelyik beteg cseszi fel az agyukat, vagy ilyesmi...
2020. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem valami biztató. Holnap kell befeküdjek. És nagyon félek.
2020. máj. 25. 22:12
 15/20 A kérdező kommentje:
Bent vagyok. Nincs semmi különleges. Kedves szobatársam. Alkoholproblémával van benn. Nem elmebeteg. Jó a szóba, kedvesek Nagyon a nővérek. Semmi gond nincsen ezzel a hellyel, akinek problémái vannak azok nyugodtan kérjenek segítséget mert nem olyan rossz ahogy mesélik
2020. máj. 26. 10:46
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, király! ;)
2020. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én hogy nem lesz gond. Fele annyira sem rossz mint ahogy mondják. De úgy látszik az én pozitív tapasztalatomat nem láttad
2020. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Le lehet nem láttam bocsi, de igazad volt. Az Az egyetlen rossz benne, hogy bulémiás vagyok, ezért minden gyógyszert a fenekembe kapok szúéival, 7 db/nap. Azért hogy ne hányjam ki. És már Ú úgy fáj...
2020. máj. 28. 17:30
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szerettem. Mondjuk nekem indokolt volt eléggé, és para is volt, de most már jól vagyok. Szegeden voltam, ott nagyon kedves volt mindenki, volt edzőterem is gépekkel, meg könyvtár.
2021. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
viszont engem a nyílton is lekötöztek, ez nem ilyen zártosztályos sajátosság. Delíriumban voltam és mindig kitéptem magamból az infúziót...
2021. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!