Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha,mikor úgy tartja a...

Néha,mikor úgy tartja a kedvem szeretem provokálni/manipulálni az itteni válaszadókat. Milyen mentális betegségem van ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 22:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%
Huh akkor megnyugodtam hogy a sok borzasztó kérdés az állatok kategóriában lehet csak tőled származik.
2020. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egyre kíváncsibb vagyok, mit lehet állatok kategóriában provokálni? Szerintem túl sok a dolgod, lehet, hogy sokat tanulsz, vagy túl sok szellemi munkát végzel, és annyira lefáradsz, hogy ezzel pihenteted magad, mert lássuk be, ha valaki nem veszi túl komolyan, nagyon szórakoztató itt lenni. Neked ez kikapcsolódás, nem hiszem, hogy beteges lennél vagy rossz szándékú. Egy kis népnevelés is lehet mögötte.
2020. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Tény hogy nagyon sok itt a beképzelt sznob mindenkitől mindent jobban tudó személy. Nem árt néha nekik egy virtuális seggreverés.
2020. máj. 28. 23:19
 14/29 anonim ***** válasza:
Unatkozol és magadat szorakoztatod, ez nem mentális probléma
2020. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%
Én nem a válaszadókat, hanem a kérdezőket szoktam néha. Amikor már maga a kérdés is provokatív. Én elhiszem, hogy azért van ez az oldal, hogy bármilyen kérdést fel lehet tenni névtelenül, de sok nálam kiveri a biztosítékot. A mentális egészség témakörben már olyan szakszavakkal dobálóznak hozzá nem értők, olyan gyógyszeres tanácsokat adnak egymásnak, hogyan csökkentsék az adagolást hogy azt egy pszichiáter megirigyelné. A kérdező meg még el is fogadja a tanácsokat, holott lehet, hogy nem véletlenül kapja azt a terápiát amit.
2020. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Semmilyen csak unatkozol. Nincs életed ami elég szomorú.
2020. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Még mindig sokkal jobb mintha lenne életem, de pocsék .
2020. máj. 31. 18:05
 18/29 anonim ***** válasza:
Úgy értettem elég pocsék lehet az életed ha erre kényszerülsz és masok hergeléseben lelsz csak örömöt. Aki boldog az ilyesmit nem csinál. Az segít masoknak inkább vagy a saját dolgával törődik. Ez nem betegség hanem jellemhiba vagy gonoszság. Az a baj, hogy nem gyógyítható. :( Nem irigyellek. Rossz lehet neked.
2020. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, programjaim, csakhát néha hosszú a 12/24 órás szolgálat. 😂
2020. jún. 1. 11:32
 20/29 anonim ***** válasza:
Magyarán szenvedsz és gonoszkodással vezeted le. Pedig olvashatnál akar helyette valami érdekes könyvet megtanulhatnal egy nyelvet esrtleg segíthetnél másoknak. Próbald ki, sokkal jobb erzes mint rosszat okozni. Hátha bejön és jobb emberré válsz.
2020. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!