Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi az úristen volt?

Ez mi az úristen volt?

Figyelt kérdés
Életem legrosszabb élménye volt a mai. Egyszerűen nem tudom hova tenni. Rendesen telefonoztam, és fura érzésem volt akkor, bem tudtam mire vélni, utána elkezdett hevesen dobogni a szivem, meg mintha leállt volna egy kis időre és ordítottam is a szüleimnek, a hallásom eltompult vagy nem tudom, elkezdett égni/zsibbadni az ujjaim, szédültem, és remegtem nagyon! És azt hittem meg fogok halni vagy mentőt kell hívni! Ez mi lehetett? Ha ez segít, nagyon stresszes volt az elmúlt évem. 17/F

2020. jún. 6. 16:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha megismétlődik akkor doki!!
2020. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Olyan volt mintha rámjött volna valami roham
2020. jún. 6. 16:11
 3/25 anonim ***** válasza:

Frontos idő volt.

Lehet hogy vérnyomásos is vagy. Lehet hogy vércukorszint leesés. Ha van otthon mérő akkor megmérhetnéd a vérnyomásod.

Ha stresszes heted volt az is kijöhetett így.

2020. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy pánikroham volt?
2020. jún. 6. 16:19
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég tipikus pánikroham. Nyugi, belehalni nem fogsz, de ha megismétlődik, fordulj orvoshoz.
2020. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Tudni kelle azt hogy mennyire vagy nyugodt és biztonságban a világban.

Felzaklatott e valami, ért e trauma. Sok minden befolyásolhatja az egészséünket. Mindenesetre figyeljed magad hogy mi valthatja ki ha megismétlődne.

Próbálj lazulni. Olvass. Fuss,semmi cigi.

2020. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugodt sosem, mindig van valami amin idegeskedek. Most váltok iskolát, minden más lesz, megváltozik az életem és nagyon aggódok.ezelött 1 évig szenvedtem mert apank elhagyott. Soroljam? Nem cigizek
2020. jún. 6. 16:31
 8/25 anonim ***** válasza:

Ittál koffeines dolgokat?

Nekem egyszer volt ilyenem amikor egy nap rengeteg energiaitalt meg kávét ittam.


17/L

2020. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ma szerintem egyáltalán nem ittam olyan italt amibe koffein volt
2020. jún. 6. 16:39
 10/25 anonim ***** válasza:

Úgy látom terhelt vagy.

Nem kellene ennyi idősen ilyen sok terhet cipelned.

Ha van megbízható baratod akkor beszelgessél vele ha nyitott a belső dolgaidra hátha tud segíteni már csak a meghallgatással is.

2020. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!