Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi az úristen volt?

Ez mi az úristen volt?

Figyelt kérdés
Életem legrosszabb élménye volt a mai. Egyszerűen nem tudom hova tenni. Rendesen telefonoztam, és fura érzésem volt akkor, bem tudtam mire vélni, utána elkezdett hevesen dobogni a szivem, meg mintha leállt volna egy kis időre és ordítottam is a szüleimnek, a hallásom eltompult vagy nem tudom, elkezdett égni/zsibbadni az ujjaim, szédültem, és remegtem nagyon! És azt hittem meg fogok halni vagy mentőt kell hívni! Ez mi lehetett? Ha ez segít, nagyon stresszes volt az elmúlt évem. 17/F

2020. jún. 6. 16:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem mintha hőhullámok mennének át a bal kezemen.
2020. jún. 6. 16:58
 12/25 A kérdező kommentje:
Igazából 100% hogy pánikrohamom volt, most robbant ki belőlem a sok feszültség. Most még az zavar hogy picit melegség érzet van a karjaimban.
2020. jún. 6. 17:45
 13/25 A kérdező kommentje:
Meg hát félek nehogy megint legyen egy roham :\
2020. jún. 6. 17:46
 14/25 anonim ***** válasza:

mindenképp háziorvos első körben, hogy nem-e más okozza.

a szíved nem állt le, emiatt ne aggódj.

ilyen esetben jó lenne valami nyugtató otthonra és kezeltetni a stresszt.

2020. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez panikroham volt.
2020. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy más okozza, ez most fordult elő először az életemben, és sajnos ez egy időzített bomba volt bennem. Tényleg akkora stressz, teher volt rajtam amit elképzelni nem tudtok. Persze csak felnagyítottam a depresszió miatt, de akkor is. Borzasztó, horror filmbe illő életem volt 1 évig.
2020. jún. 6. 18:21
 17/25 A kérdező kommentje:
Most kb este óta szédülök. De nem epizódokban, hanem folyamatosan. Ez is pszichés?
2020. jún. 7. 18:07
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet, de okozhatja ez az ido is.
2020. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
13 nap után újra megismétlődött, bár enyhébb volt, mert azóta szedek egy ilyen gyógynövényes nyugtatót, ami ellaposította a rohamot. Bár még így is magamra hívtam volna a mentőt, nyugtalan voltam, folyamatosan a szívemet figyeltem, izzadtam, de nem annyira remegtem, meg ilyenek. Most akkor pánikbeteg vagyok?
2020. jún. 19. 18:29
 20/25 A kérdező kommentje:
Viszont most fájt a mellkasom is
2020. jún. 19. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!