Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úristen! SKizofrénia? Lehet baj?

Úristen! SKizofrénia? Lehet baj?

Figyelt kérdés

Eddig csak szórakoztunk hogy skizók vagyunk (mármint a barátaimmal.. na, már most jól hangzik, de ez MÉG nemaz :D ) .

Aztán elkezdtem barátnőmnek irogatni hogy nekem van egy másodénem és elkezdtem írogatni hogy:

a: xyz

b: zxy

stb.

és úgy elszórakoztam hogy elhatároztam veszek egy füzetet és ha unatkozok ilyenekkel irkálom tele..


Te jesszus lehet hogy tényleg van valami??? Elég gáz lenne ha az lenne, mostmég vicces, de nehogy komolyabb legyen.. Valaki segítsenmár :S:S


2011. febr. 10. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem vagy skizofrén. Nem is skizofrénia amiről te írsz, hanem tudathasadás. Tudathasadásos ember kb olyan ritka mint a fehér holló, magyarországon talán egy sincs. Fiatal 12-15 éves tinilánynak gondollak aki rettentően unatkozik. Foglald el magad...
2011. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez fantázia.
2011. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Tudathasadásnak két kórképet neveznek: a skizofréniát és a többszörös személyiségzavart. Nem ugyanaz.
2011. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

És akkor az, hogy leírta a beteg, hogy a:xyz

b:zxy, az neked semmit sem jelent? Hisz ha leírta volna a harmadik sorozatot, hogy aszongya hogy c:yx ( tovább nem is merem leírni, mert ez agylumbáláshoz vezetne. Abból pedig épp elmével senki sem jött még ki.

2011. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én azt úgy értettem hogy két személyben beszélgettem:

a: de miért baj az hogy így beszélnek veled?

b: szerinted mi?

a: talán szarul esik?

b: enyhén... értékelsz,mi???

stb.

Tökre magamtól, tökre hülyeségből,tiszta idiótának érzem magam :D

2011. febr. 11. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bonyolítsd a dolgot, és áljatok meg, hogy csak ketten vagy. Hárman lennél az nagyon rossz lenne
2011. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!