Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi az úristen volt?

Ez mi az úristen volt?

Figyelt kérdés
Életem legrosszabb élménye volt a mai. Egyszerűen nem tudom hova tenni. Rendesen telefonoztam, és fura érzésem volt akkor, bem tudtam mire vélni, utána elkezdett hevesen dobogni a szivem, meg mintha leállt volna egy kis időre és ordítottam is a szüleimnek, a hallásom eltompult vagy nem tudom, elkezdett égni/zsibbadni az ujjaim, szédültem, és remegtem nagyon! És azt hittem meg fogok halni vagy mentőt kell hívni! Ez mi lehetett? Ha ez segít, nagyon stresszes volt az elmúlt évem. 17/F

2020. jún. 6. 16:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Meg van adva, hogy bizonyos idoszak alatt hany darab panikrohamot kell produkalnia az embernek, hogy "hivatalosan" is panikbetegnek "nyilvanitsak". Ez valoszinu csak egy rosszabb, stresszesebb idoszak az eletedben.
2020. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen és szívdobogásérzésem is volt/van a roham óta.. az elozo rohamnál meg kézzsibbadás volt! 2 hete voltam szemészeten, mert szentül hitte a paranoiás fejem hogy zöld hályogom van 17 évesen. Akkor azthittem valami az agyammal van. Mostmeg a szívemmel, hát én ezt már komolyan nem bírom ép ésszel!
2020. jún. 19. 21:57
 23/25 A kérdező kommentje:
A harmadik is megvolt.. akkor eszerint “hivatalosan” pánikbeteg lennék? Bár egyik sem volt annyira intenzív mint az első, már-már el tudom rejteni a szüleim elől a tüneteket, de a zihálásra meg a fel alá járkálásra már gyanakodnak. Meg megszédülök, olyan mintha minden kicsúszna a kezeim közül
2020. jún. 25. 16:45
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed, hogy korlatoz, zavar, rontja az eletminosegedet, akkor erdemes pszichologushoz menned.
2020. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Fura, mert agorafóbiám nincs, szóval simán megyek oda ahol volt, és attól se félek, hogy lesz-e megint, mert igazából nem is érdekel, ha van van, ha nincs nincs. Úgyse tehetek ellene semmit, azon nem fogok görcsölni hogy lesz-e vagy nem. Szóval annyira nem befolyásol, de azért ha már napi rendszerességgel lenne akkor valamit majd tenni kellene azért.
2020. jún. 25. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!