Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham után szédülés?

Pánikroham után szédülés?

Figyelt kérdés
Normális a pánikroham utáni zavartság, szédülés, és deperszonalizáció? Már ezek a tünetek fogják újra és újra visszahozni a pánikrohamokat...

2020. jún. 7. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nem jó de normális igen .Nálam 7-8 évig volt jelen folyamatosan szinte az enyhébb szédülés és szorongás miatti más tünetek a pánikrohamok között.Olyan volt mint egy ördögi kör mert ezek a szédülések félelmet és ismét rohamot váltottak ki.Azt kell mondjam ritkán tudtam azt mondani "jól"vagyok Most enyhültek de végleg nem múltak el megtanultam együttélni vele
2020. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pánik szindrómából 2 - 3 hónap alatt meg lehet gyógyulni. Miért nem azt az utat választjátok inkább?
2020. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap volt az első pánikrohamom (és az utolsó is remélem) azóta szédülök
2020. jún. 7. 12:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Megmértem a vérnyomásomat, 110 volt, azzal nem lehet baj.
2020. jún. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!