Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Olvastam pár napja egy 2014es gyilkosságról és az áldozatot nem tudom kiverni a fejemből, gyakran ellátogatok a profiljára is. Eddig soha nem hatott meg senkinek a halála sem, de ő nem megy ki a fejemből. Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Biztos megrazot a halala,plane ha gyilkossagrol volt szo.Normalisnak azer nem hinnem de meg nem orultel attol ne felj:)
2020. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell leállni a hírolvasással. A híroldalak és hírműsorok már szó szerint erre vannak beállítva, emberek halála, szenvedése nekik csak hír és szenzáció. Undorító.
2020. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha soha senki halála nem rázott meg akkor egy idegené hogyan?
2020. jún. 10. 21:25
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Azt neked kell tudnod,lehet felporgetett a tema..de ha igyvan menny orvoshoz mer megorulsz🙈
2020. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem orvosra
2020. jún. 10. 21:44
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Bocsanat ha valaki segiteni akar,ne h megorulj😪
2020. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egy csepp rosszindulat sem volt a válaszomban, sajnálom ha úgy jött le
2020. jún. 10. 22:01
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Az volt a gond, hogy valahogy azonosultam az áldozattal. Nem voltam jól abban az időben lelkileg, és egy nagyon fiatal ismerősöm felakasztotta magát. Nekem sose voltak öngyilkos gondolataim, de akkor valahogy az életben sem találtam az örömöt. Arra gondoltam, hogy valaki ugyanilyen lelki állapotban így oldja meg a gondjait, es egyszerűen nem tudtam elfogadni, hogy ennyi volt az élete és meghalt. Egyébként az illetővel egyetlen egyszer találkoztam életemben, akkor is csak pár percre.

Szóval nem biztos, hogy az őrület jele. Lehet csak olvastál valamit a cikkben, ami emlékeztetett téged vagy magadra vagy valaki másra.

2020. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazából már az is sokat segített hogy beszélhettem róla valakinek
2020. jún. 11. 11:59
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer készített ki egy hírekben látott/olvasott dolog.

Már vagy tizenévekkel ezelőtt volt, egy magyar filmben élesben a fürdőkád vizébe fojtottak egy kiscicát, elég nagy port kavart anno az ügy. Nem megjátszott volt, végig mutatták, ahogy próbál küzdeni szerencsétlen kis állat, szálltak fel a buborékok a szájából. Akkor elsírtam magam, annyira megrázott ez a kegyetlenség és máig kísért ez a jelenet. Olyan fájdalmat és dühöt éreztem, hogy legszívesebben megkerestem volna a film készítőit és résztvevőit és ugyanezt csináltam volna velük. Elméletben még ma is szívesen megtenném, megérdemelnék!

2020. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!