Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak emberek akiknek a...

Vannak emberek akiknek a társasagában elkezdek szédülni. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nyilván a szervezetem jelez és el is kerülöm aki ezt váltja ki belőlem. De sajnos az apám is köztük van. Vele meg nem akarom ezért megszakítani a kapcsolatot.

(Előre szólok ha pszichológus véleményére leszek kíváncsi akkor őt fogom kérdezni az ilyen tanacsoktól kíméljetek.)



2020. jún. 13. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem akarsz pszichológiai véleményt, akkor a válasz a kérdésedre:

Sehogy.

2020. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor mire vagy kíváncsi?
2020. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évente kétszer találkozok az apámmal, mert annyi bőven elég belőle. Nem is szoktam szédülni.
2020. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván valami phszihés alapú probléma, skizoaffektiv zavar
2020. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 XDDD
2020. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem semmi, hogy írok 2 sort és noném unatkozó emberek orvowi diagnózisokat firkalnak ide. Pont ezt kértem, hogy ne!

1. Te valami mindentudó napkeleti bölcs vagy? Vagy azt képzeled egy bölcsész szakot elvégzett valaki mindent tud. Képzeld én is szigorlatoztam pszichológiából. Talán pont ezért vagyok kíváncsi hétköznapi emberek vélemenyére és megoldásira a mindenkire ráhózott sémák és diagnózisok helyett. Mert aki kicsit többet nevet az nem normális aki meg kicsit többet szomorú az depressziós aki meg veletlenül hall vagy lát valamit amit mások nem az skizofrén persze ha sokknak van kepzeletbeli baratjuk az már vallás.....szóval köszi de nem. Értelmes emberek megoldásaira vágyom nem hókusz pókuszra ha arra vagynék inkabb keresnék egy sámánt az legalább szórakoztató.

2020. jún. 13. 15:43
 7/10 A kérdező kommentje:
3. Ott a pont :) köszi. Én is rég láttam de ma átjött éa megint jött a régi rosszullét. Pedig kedves volt kivételesen.
2020. jún. 13. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy skizoaffektiv zavar, uristen miket irsz. :D
2020. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen megoldatlan konfliktus,ami mélyen eltemettél magadban,de nem zárom ki azt sem,hogy érzékenyebb vagy mások energiáira.
2020. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Konfliktus az volt bőven nem kell keresni az okokat csak a reakció jó lenne ha nem lenne ennyire elviselhetetlen. Persze lehet mondani, hogy ha megodottuk a kettőnk közti feszültseg okát akkor nem fogok szédülnim csak ehhez sajnos 2 ember kell és ha a másik fél q szönyegalá seprést alkalmazza mindenre akkor nem tudok mit tenni. :( viszont nagyon rossz az érzés.
2020. jún. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!