Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen több önbizalmam?...

Hogyan legyen több önbizalmam? 16l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 16 éves vagyok és 43 kg ami nagyon vékony:(

Csak az a baj hogy ezt mindenki meg is jegyzi általánosba sokat csúfoltak hogy vékony vagyok meg ilyen megjegyzéseket tettek:Nem kapsz enni vagy miért vagy ilyen vékony vagy pl:anorexiás vagy vagy mi?

Ezek a megjegyzések nagyon rosszul estek és emiatt már én is csúnyának látom magam holott eddig semmi bajom nem volt az alakommal de mostmár én sem vagyok vele megelégedve és önbizalmam sincsen:(

Meg mostanába van olyan hogy nagyon tele eszem magam csak hogy hízzak pár kilót de sehogy sem tudok:(

Esetleg tudtok valami tippet arra hogy hogyan fogadjam el az alakomat és hogyan legyen önbizalmam?



2020. jún. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess másokkal
2020. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 24 éves vagyok, 163 cm és 47 kg.

Voltam már 44 kg is, tudom mit érzel a csúfolás alatt, én is kaptam elég cifrákat. A kövér barátnőmet sosem sértegették, nehogy megbántsák, ezzel ellentétben engem osztottak rendesen. Én alapjáraton is vékony vagyok, de rátett egy egészségügyi betegség is a dologra. Kicsit sem esett sz*rul.

Azért érdemes megfigyelni, hogy ezt a NEM vékony emberek mondják neked.

Azt is érdemes észben tartani, hogy az embereknek semmi sem jó.

Ma már nem érdekel. 😄

Egészséges, finomabbnál finomabb kajákat eszem, hízás nélkül. Tudod te, milyen áldás ez? :) Minden étkezés után édességet eszek, mások sírva néznek rám emiatt.

Plusz 16 éves vagy, még nőiesedni fogsz bőven. A nők irigykedni fognak, a férfiak pedig nézni. Sokat.

Szóval ez a szerinted negatív dolog át fog menni teljesen pozitívba.

Elkezdhetnél edzeni (csak formásítani!) amitől megnőne az önbizalmad is. Szóval ne aggódj, szerintem nekem hihetsz. 😅

2020. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kezdj el guggolni otthon saját testsúllyal (persze előtte melegits be biciklizéssel)

Állj terpeszbe lábaid vállszélességben, körülbelül székmagasságig guggolj le miközben beszivod a levegőt majd állj fel miközben kifújod a levegőt


Egy héten 3X csináld először 1X4 majd 3X8 ismétléssel, az ismétlések között tarts egy perc szünetet (tehát guggol 1 perc szünet újra guggol újra 1 perc szünet)

Ettől majd lesz feneked meg combod


Felsőtestre meg nyomhatsz fél fekvőtámaszt, a térded a padlón hagyod és csak karhalitást végzel. Ugyanigy melegits be karkörzéssel és bicajjal az elején majd 1X4 és 3X8 sorozatot nyomj közte egy perc pihenővel.Fekvőtámasz is legyen a hét három napján.Lefelé beszivod a levegőt felfelé kifújod


1. nap guggolás székmagasságban

2. nap fél fekvőtámasz

3.nap guggolás székmagasságban

4.nap fél fekvőtámasz


Ettől az edzéstől majd elkezdesz tömegesedni mind comb mind fenék téren, a fél fekvőtámasztól meg szép formás karod lesz

Ha elérted a kivánt testsúlyt akkor már csak egy fenntartó edzést végezz

2020. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy edzeni azt szoktam fenékre meg combra naponta fél órát

2020. jún. 13. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezért külön nem kell feltétlenül edzeni, amúgy persze jó dolog. Úgy értem azért ne edz, hogy akkor majd elég jó leszel magadnak, hanem már most elég jó lehetsz magadnak. Férfiként nagyon szeretem a vékony lányokat. Ahogy fentebb mondták, nem olyan nagy baj, ha nem vagy hízásra hajlamos. De ez is lehet, hogy ez változni fog később, akkor meg az lesz a baj! :-) Sok nőismerősöm mondja, hogy mindig elégedetlen volt a fenekével, túl nagynak látta, s bezzeg ma hogy örülne, ha csak akkora lenne.
2020. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!