Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennek a csajnak milyen személy...

Ennek a csajnak milyen személyiségzavara lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon kevés emberben(főleg nőben) láttam ilyen szintű gyülöletet és beteges felsőbbrendűség tudatot.

Az egy dolog, hogy az érvelése ezer sebből vérzik és téveszméi vannak, de az arckifejezése és a beszédstílusa is egyszerre ijesztő és bicskanyitogató. Mint aki nem lenne teljesen épelméjű...

Ez vajon nárcisztikus személyiségzavar lehet? Vagy simán csak szociopata a ,,hölgy" ?



2020. jún. 14. 20:18
1 2
 11/15 Önjelölt igazságosztó válasza:
80%

#10: Én is látok némi Szabó Péter-féle hatást, de ennek a nőszemélynek sikerült ezt erősen túltolnia. Ez az az eset amikor a gyerek nagyobbat akart fingani mint az apja, de a nagy erőlködés közben véletlenül besz@rt.


A nárcisztikus személyiségzavar gyanúja pedig én szerintem is fennáll a videóban látottak alapján. Tipikusan olyannak tűnik mint akit anyagilag minden jóval elkényeztettek, de az érzelmi törődés csak annyi volt a szülők részéről, hogy évek alatt belé nevelték ő mennyivel jobb és értékesebb mint a többi ember(még ha ennek semmilyen alapja nincs is).

2020. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

#11. "de az érzelmi törődés csak annyi volt a szülők részéről, hogy évek alatt belé nevelték ő mennyivel jobb és értékesebb mint a többi ember"


Ebben amúgy van valami. Lehet, hogy azért féltékeny másokra, amiért ő nem kapott annyi szeretetet, törődést a szüleitől?

2020. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Önjelölt igazságosztó válasza:
100%

#12: Van rá sansz, de ezt egy pár perces videó alapján lehetetlen megmondani.


Mindenesetre Isten óvjon minket attól, hogy ez a csaj valaha, bárhol is vezetői pozícióba kerüljön.

2020. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem az én kölköm. Kapna két taslit az biztos.
2020. jún. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom, de csak most találtam meg. Szerintem nem beteg, de van benne bizonyítási kényszer és feltűnési vizketekség és persze nárcizmus
2020. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!