Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt alkoholisták, nektek mi...

Volt alkoholisták, nektek mi volt a dolog, ami miatt eldöntöttétek, hogy leálltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
25-30 év piázás után egy nyombélfekély gondokoztatott el komolyabban, és leálltam.
2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Többnek tartottam magam annál ami lettem a pia által. Egyedül voltam, és hiányoztak az emberek
2020. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy komolyabb tárgyalásra készültem a vezérrel, ezért előző este nem akartam inni, hogy teljesen tiszta fejjel tudjak menni. Az akkori nejem az eü.-ben dolgozott, azt mondta, vegyek be egy Seduxent, ők is azt adnak delirium ellen. Azt viszont nem mondta, hogy egyeseknek pánikrohamot okozhat. Végül is nem tudtam meg, hogy a tablettától-e, vagy az elvonási tünetektől, de olyan félelmekkel teli éjszakám volt, hogy hajnali kettőkor felkeltem, kiborítottam minden alkoholtartalmú italt, és azóta (27 éve) száraz vagyok. Hogy teljes legyen az 2élvezet", az addig napi 50 szál cigarettát is elhagytam, hogy ne kelljen innom, amikor rágyújtok.
2020. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
15 év piálás után két hasnyálmirigy-gyulladáson is átestem, 1 év különbséggel (az elsőbe majdnem belehaltam, akkor voltam 34 éves). A második után döntöttem úgy, hogy befejezem az ivást. 3,5 év józanság után tavaly tavasszal viszont sajnos volt egy két napos "megingásom", akkor azt hittem, hogy megint kezdődik minden előlről, de szerencsére nem így lett. Azóta is "tiszta" vagyok.
2020. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!