Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudja akinek mentális,...

Honnan tudja akinek mentális, pszichés betegsége van hogy már beteg?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Tudja.

Semmi sem jo, sőt egyre rosszabb.

2020. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem is egyre rosszabb!
2020. jún. 20. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Egyedül magát tartja normálisnak, mindnki mást mentális, pszichés betegnek.

.

Ápolt a zártosztályon:

- Doktor úr! Ha mi lennénk többen, maga lenne ápolt.

2020. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Onnan,hogy rosszul érzi magát

Én is pánikbeteg vagyok már 7 éve és az elején az egyik nap csak azt vettem észre, hogy fizikálisan rosszul vagyok és nemtudom mi bajom van

Aztán jöttek a keményebb rohamok, és a sürgősségin kötöttem ki az éjszaka közepén ahol közölték, hogy szervi bajom nincs hanem pánikbeteg vagyok úgyhogy menjek a phszihiátriára

A phszihiátrián egy ideig szedtem kis dózisú Frontint az elmulasztotta a rohamokat kb két évig, de aztán egyre erősebbek lettek a rohamaim

Felirtak több gyógyszert is, phszihiátrián is feküdtem benn 3X aztán kipróbáltam vagy 5 féle gyógyszert de egyik sem vált be a rosszulléteimre

Később kiderült, hogy az a gyógyszer amit szedek túl van adagolva és azért vagyok rosszul

Mióta csak a felét szedem a megvásárolható adagnak, elmúltak a panaszaim már csak ritkán vannak fizikális rosszulléteim

2020. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Nincs olyan hogy mentális pszichés betegség. Olyan van hogy félelem, bánat, düh....stb. ha túl sok van belőle vagy túl kevés jön a pszichiátria ipar ér rád aggat egy diagnózis hogy megelhessen belőled. Ha segíteni akarna akkor megölelgetne és adna sok sok szeretetet megértést és törődést. Akkor a psziciátriai osztályok a természet lágy ölén lennének ahol van sok madár lepke és virág mindenki kedves lenne és mosolyogna. Ehelyett az öngyilkost zartolytályra teszik racsok mögé lekötözik és begyógyszerezik. Nyilvan hatásos módszer.....:P a vak is látjatja hogy ettől a legvidámabb ember is elszomorodna megis ez a "segítségnyújtás"
2020. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

5 látszik, hogy nem vagy phszihés beteg

A phszihés betegség egyszer csak a semmiből rádtör, nem fog leállni csak nagy nehezen és olyan fizikális tüneteket produkál szó szerint mintha haldokolnál

Ezeknek fizikális tünetei is vannak pl erősen megemlkedett pulzus, erősen megemelkedett vérnyomás, a levegőt csak darabosan tudod venni, lesápadsz mint egy fehérre festett fal,nem tudsz járni stb

Mindez azért mert az agyadban a hormonok rosszul működnek és ha az agy beteg és rosszul működik akkor a test is rosszul működik és ha nem kezelik gyógyszeresen akkor előbb utóbb megbetegszik a test

Sokan nem szeretnek gyógyszereket szedni mert "káros" jelszóval, hát barátaim az is káros amikor a vérnyomásod 170, a pulzusod ezzel egyidőben 115,levegőt nem kapsz csak fuldokolsz.

Én beleőszültem 3 hónap alatt gyógyszerek nélkül,úgyhogy vannak olyan phszihés betegségek amire muszáj gyógyszert szedni különben a betegség fog tönkretenni, nem a gyógyszer

2020. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
6oska pszichés BETEG valóban nem vagyok mint ahogy más sem. De ha elmennék egy pszichiáterhez akkor egyből felírna egy rakás legális drogot pánikbetrgség, genrilus szorongás meg depresszió címszó alatt :) pontosan tudom miről beszélsz pocsék állapot de nem betegség. Azért milyen vicces hogy még büszke is vagy rá milyen rosszul vagy. Én arra vagyok büszke hogy így is meg tudtam oldani dolgokat és nem kellett hozzá gyógyszer. Nem MUSZÁJ szedni csak vannak akik ezt választják. A 170es vernyomásnak meg nem árt utana nézetni mert akinek alacsony sosem megy fel ennyire. :/
2020. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha az agyad beteg akkor menj elmegyógyaszhoz és mrggyógyítanak. A pszkcés problémánal nem az agyad beteg hanem a lelked és arra nincs bogyó ami végleges legoldást ad. Max a szőnyeg alá seperheted a problémaidat de hamar kipúposodik. Nyilvan nem tetszik annak aki eszi a bogyót és elvan így addig sem kell tennie semmit. Csak az a baj hogy a bogyóevők többsége nem ideig óraig eszi a bogyót hogy könnyebb legyen megoldania az életét hanem ez egy életformává vált. Van egy papírom van igazolásom hogy szarul lehetek. Tök jó.....:/
2020. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7eske Én nemtudom hol élsz talán kinn az űrben

Azt sem tudod mi az, hogy phszihiátria meg phszihés betegség mert ha valóban beteg lennél akkor gyógyszer nélkül aztán magyarázhatnál itt a pozitiv hozzáállásról meg a gyógyitó gondolatokról, ha egyszer elkapna egy roham akkora sokkot kapnál, hogy gondolkodni se tudnál

Én meg nem vagyok büszke arra, hogy 50 évesre őszültem pár év alatt csak leirtam a tüneteket, hogy érthető legyen mit tud a phszihé, a rosszul működő agy csinálni a fizikális testtel

Nekem a vérnyomásom 120 egyébként de ha rosszul leszek felmegy 170-ig is akár

Látták már mentősök meg orvosok is, nincs probléma a vérnyomásommal hanem a rohamaim váltják ki, phszihés alapon ugrik ki a vérnyomásom ami ellen egy módszer van, phszihiátriai gyógyszerek

2020. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Millió ilyen rohamom volt már. Persze nagyon rossz és ijesztő és nehéz megkülönböztetni mikor van valos baj és mikor csak pánik. Van amikor engem is kiüt de már tóbbnyire felül tudok kerekedni rajtuk. Csinaltam már végig munkahelyi értekezletet meg előadast panikrohammal. Muszáj volt :) Így utólag nevetek rajta, akkor nem volt ilyen vicces, hogy majd elajultam. :) Nekem leesni szokott a vérnyomásom mert alaból alacsony az sem kellemes érzés. :) az őszülés viszont nem ettől van hanem valami vitamin hianytól. Pl kalcium hiany tud ilyet csinálni. Köze van a stresszhez mert túllelegzel és ettől lesz kálcium hianyod. Nekem még ritmus zavart meg izomrángasokat is okozott. Inkábn azt szedj. A depresszióra is jó :)
2020. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!