Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítsak a barátommal a...

Szakítsak a barátommal a szenvedélye miatt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a barátommal ebből 3 hetet együtt laktunk nála átmenetileg. (egyedül él) egy 27 éves dolgozó srácról van szó. A gond, hogy egyre többet játszik számítógépes játékokkal. Állítása szerint szeret, de a viselkedése nem ezt bizonyítja... Míg nála voltam mindent megkaptam anyagilag, oda figyel rám, az egyetlen probléma a függősége, amit nem lát be... Volt hasonló több hónapos játékszenvedélyes férfival, reménykedtem, hogy megváltozik, de nem tette, így dobtam. Tegyem ennél a srácnál is ugyanezt? Próbáltam Vele megbeszélni, de süket fülekre találtam. Miben reménykedhetek? Mért nem élvezi a velem el töltött időt? Más ölni is tudna értem! Mért állítja, hogy szeret, ha nem törődik velem és szexelni se sűrűn akar...
2010. aug. 1. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem fog működni.

A kérdező unatkozik és párjától várja, hogy szórakoztassa......, akinek van hobbija, nem igénye sülve-főve egymás fenekében tölteni az időt.

Nem illetek össze.

2010. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 01:09-es!


Azthiszem igazad van, nem illünk össze :-(((


De annyira szeret engem állítása szerint. Hogy mondjam meg Neki, hogy vége?

2010. aug. 3. 13:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Büszkén hozd a tudomására. - Ha csak lassan lekopsz esetleg észre sem venné játék közben. - Ez a közömbösség nyilván Neked esne rosszul, ezt védd ki.
2010. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a függő betegek első reakciója, ha ez szóba kerül, ingerlékenyek lesznek, tagadják. Így nehéz. Hisz, csak ez az egy dolog ami probléma a kapcsolatunkba! Én nem tudnék úgy csinálni a hobbimat, hogy közbe a párom halálra unja magát és szeretné, ha vele foglalkoznék. Nem tudom a pasiknak ez nem kellemetlen, hogy ezt teszik velünk?
2010. aug. 3. 17:49
 15/16 anonim ***** válasza:
A romantikát sem férfiak találták ki, csak szükséges rossz a céljaik eléréséhez.
2010. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az arányokat nem érzik a függők. Elvannak a hobbijukkal észre sem veszik, hogy társasjáték is létezik.


Vajon milyen apa lenne? Gyanús, hogy nem a gyerekeivel játszana. Vagyis hosszútávon nem csak egy probléma lenne.

2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!