Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erosebb a szorongas, a...

Miert erosebb a szorongas, a felelem reggel?

Figyelt kérdés
Ahogy beerek a munkaba, kezdodik. Felek, aggodok, ijedezek, pedig nem tortenik semmi. Menekulhetnekem van. Nagyon rossz. Volt mar evekkel ezelott panikrohamom, az ettol valo felelmek tartjak fent a szorongasomat. Hiaba kaptam gyogyszert, nem igazan hasznal mar. Ha jol vagyok, akkor meg azon szorongok, hogy ugyan meddig leszek jol es mikor csap le a rosszullet.
2020. júl. 2. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka termelődik a kortizol nevű stressz hormon, aminek szintje így reggel a legmagasabb. A napközbeni tevékenységektől, pl munka, jövés-menés, stb ez kiég a vérből, így este nyugodtabbak vagyunk. Reggelre megint újra fog termelődni.
2020. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nemtudom de én is reggel elég xarul érzem magam általában, pedig 3mg Frontint szedek de már meg se érzem

Azon gondolkodom, hogy valami erősebb gyógyszerra váltok

2020. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
2.-nak. De igazából a kérdezőnek is üzenem: ha már nem hat a nyugtató, akkor hozzászoktatok, azaz kialakult a tolerancia. Lehet emelni a dózist, de ehhez is hozzá fogtok szokni, és nincs felső határ. Ismertem egy srácot, aki napi 20 mg (!!) rivotril mellett is szorongott. Bölcsebb döntés inkább letenni ezeket a gyógyszereket, és természetes módszerekkel kezelni a szorongást pl sport, jóga, meditálás, stb.
2020. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont délután/este erősebb.
2020. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én gyógyszer nélkül halott vagyok, de gyógyszerrel meg félhalott főleg ha elkezdek stresszelni akkor rámjön valami leirhatatlan rosszullét,ez főként reggel és délelőtt jellemző

A 20 MG Rivotril az már egy igen szép adag örüljön a barátod, hogy még életben van. Mondjuk nekem 1mg Rivotril is csak annyit ért mint a szarnak egy pofon, majdnem ugyanolyan ideges voltam mint előtte de csak elkezdtem tőle szédülni,nem találtam az egyensúlyomat

2020. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Talán, mert indul a nap és ez stresszel. Én is mindig reggel szorongok, ébredéskor. De érdekes, mert ha hajnalban felébredek, még nem, ha szerencsés vagyok, vissza is alszom. Később viszont, amikor már kelni kell, rajtam is eluralkodik a para, ami később enyhül és estére általában meg is szűnik.
2020. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En 0,25mg Xanaxot szedek minden este, de nem azert, mert kell, hanem mert a doki mondta. Ettol fuggetlenul lehet, hogy tobbet kivan a szervezetem ebbol es az antidepibol is, azert szorongok erosen.
2020. júl. 2. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
0,25 mg az nem sok. Lehetne kicsit emelni, hogy ne legyen ennyire elviselhetetlen.
2020. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6. Nekem is ez van. De fura :) utolsó a szervezeted nem kívanja a nyugtatót és sajnos a nyugtató nem gyógyszer. Nem gyógyít meg csak olyan mint a mankó könnyebb vele járni. A mankó jobb mert nem szoksz hozzá. Letenném a helyedben. Egyébként a palinkánál jobb nyugtató nincs. Szerinted meggyógyít? Ugye nem?
2020. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vannak tioik helyzetek, amikor erosebb a szorongas, ilyen a mozi, a diszko. De reggel ha megyek moziba, ha nem, ugyanugy erzem a szorongast. Ahogy utolso te is fogalmaztad, megmagyarazhatatlan rosszullet.
2020. júl. 2. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!