Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamba bele lehet halni?

Pánikrohamba bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Igen feltettem a kérdést amitől a legjobban félek de nem birom már tudnom kell az igazat.

Szoval nekem alapbol nem lenne bajom a pánikrohamokkal mert már leszarom de egy kérdés mégis nyugtalanít, hogy normális e hogy ennyire ver a szivem közben? Nem fog megállni? vagy nem tudom, mert ha nem akkor tőlem lehetne 200 pulzusom is nem zavarna még élvezném is.



2020. júl. 5. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet belehalni.
2020. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
hogyne lehetne.
2020. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ha egy motort maximumra kapcsolsz túl sokáig az sem ég le soha. ja de!
2020. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bele. Nem gyakori, de bizony előfordul.
2020. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne ijesztgessetek mar egy panikbeteget konyorgom. Magaba a rohamba nem lehet belehalni. A kovetkezmenyi mar rizikosabbak, magas vernyomast es mas sziv- es errendszeri problemat okozhat. Meg a stressz sem jo nyilvan hosszutavon. De az, hogy felporog a sziv es lever a viz, az nem fog megolni. Ennyi erovel a futasba is bele lehetne halni.
2020. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De igenis ijesztgetjük , mert komolyan kell venni. Én már nagyon megbetegedtem miatta .
2020. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem attól halsz meg hogy izzadsz kicsit , de ha már nem tudsz aludni sem hónapokig vagy 2-3 órákat naponta, nem szívódik fel a tápanyag,puffadsz, lesoványodsz stb. én már átéltem ezt tudom mről beszélek.
2020. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!