Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Korábban az öngyilkosságban...

Korábban az öngyilkosságban láttam a kiutat de nem akarok meghalni. Külföld? Van más megoldás?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és zaklatnak. Olyan szinten hogy nem tudom egyszerűen letiltani őket (2 férfi...bár ha úgy vesszük +1 is) mert mindent tudnak rólam, azt is hogy hol lakom stb. A lelki nyugalmam, emésztésem, alvásom is rég ráment, kb fél éve megy ez ha nem több. Nem ütöttek vagy molesztáltak így nincs alapja szólni a rendőrségnek. Hetekig öngyilkos akartam lenni mert nem látom a kiutat, majd rájöttem hogy talán ha kimennék külföldre, segítene. Persze annyi pénzem bőven nincs. Plusz ha nem választom azt az életmódot hogy teljes mértékben internet nélkül éljek, ott is megtalálnának és folytatnák. Szeretnék élni! De ez így nem élet

Privát üzenetekre az ebből adódó félelem miatt nem válaszolok.



2020. júl. 8. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj a NANE egyesületnél, hogy milyen segítséget kaphatsz:


[link]


Ők nem csak fizikai bántalmazással, hanem minden hasonló zaklatással stb. foglalkoznak. A te problémád is ide tartozik. Nem vagy egyedül!

2020. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 9. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!