Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit javasoltok, mit kellene...

Mit javasoltok, mit kellene tennem? Mitől lehet hogy semmi nem marad meg a fejemben?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Amikor egyedül vagyok akárhol, mindig nagyon nyugodt és türelmes vagyok. Van azonban egy lánytesóm aki 12 éves, illetve ugye szüleim. Na amikor ők is velem vannak bárhol, akkor mindig elvesztem a türelmem, mjndjg felidegesítenek, nem tudok uralkodni magamon. Illetve ha otthon is 4en vagyunk, akkor soha nem tudok koncentrálni a tanulasra tőlük, egyszerűen mind a 3an olyanok mint a rossz gyerekek. Esténként nem tudok aludni tőlük, úgy érzem egyáltalán nem tartják tiszteletben hogy én korán szeretek lefeküdni. Már szó szerint szorongok. Fogalmam sincs mit tegyek, mert jövőre fogok érettségizni, és szeretnék a tanulmányaimra koncentrálni.


Egy másik nagy problémám hogy egy ideje semmit nem jegyzek meg, legyen szó bármiről pl. Amit egy könyvben olvasok, ha kérnek valamit, sőt azon kaptam magam hogy arra sem emlékszem mostanába hogy pár napja mi történt.

Pedig (nem nagykepusegbol) de jó képességű diák vagyok, mindig is könnyen ment a tanulás, a dolgok megjegyzése, de mintha elvesztettem vna ezt a képességemet.


2020. júl. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelek, hogy ideje elköltöznöd. Persze értem én, hogy nincs még egzisztenciád. Úgyhogy patthelyzet. Ezért szar az egész élet.
2020. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A memóriával kapcsolatban nemrég olvastam egy jó cikket, talán hasznodra lesz:

[link]

Az ételeken kívül nagyon fontos még az, hogy eleget és jól aludj. Most szünet van, nem baj, ha akkor mész aludni, amikor a család többi tagja. Gondolom, nincsenek fent hajnalig...

2020. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!