Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy valaki 7 évig depressziós?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Feldmár András is? Mert ő is azt mondja, hogy pszichiátriai betegségek nincsenek. És a depresszió az bánat lefordítva nem betegség.
2020. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Istenem utolsó, hanyagold mar ezt a topikot a f@szsagaiddal, ez kb. az 5. nyomorult válaszod arról, hogy a depresszió nem létezik, szereted, ha oltanak? Te magad vagy a két lábon járó depresszió észlény.🤦🏻‍♀️
2020. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Feldmár András veled ellentetben elvégezte az orvosit de nyilván ő egy fasz te meg aki sajnalod magad x éve értesz mindenhez. Akkor miért nem oldod meg a depressziódat? Nekem teljesen mindegy lepontozol e vagy sem. Az én eletem nem lesz ettől se jobb se rosszabb. És depressziós sem leszek tőle :) Nyugodtan írhatsz bármit veled ellentetben nem ide járok önigazolást keresni. Sehíteni próbáltam de van akit nem lehet megmenteni önmagától mert beálította magát a sarokba sértődötten és nem akarja észrevenni hogy ezzel nem a világot hanem önmagát bűnteti. :)
2020. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működik a 2 együtt. El lehet fogadni a pszichiátriát, mint az orvostudomány egyik ágát. A mentális betegségeknél is azonosítottak be agyi működési eltéréseket. Ugyanúgy létjogosultsága van a pszichoterápiának is. Meg a 2-nek együtt is. Mindenkinek meg kell találni mi a számára megfelelő gyógymód, de nem kell egymst leszólni.
2020. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
😂😂 Most akkor létezik a depresszió, vagy sem? Döntsd mar el. Igen es az a több száz ezer pszichiáter, akik mar több millió embert diagnosztizáltak depresszióval, bipolaris depresszióval, kevert szorongasos depresszióval sem végeztek el az egyetemet nyilván. Azért van ennyi fele antidepresszáns, mert Feldmár András szava biztosan többet er magánál az orvostudománynál is. :D te gondolom azt is elhiszed, hogy a koronavirust mesterségesen hoztak létre egy laborban.🤦🏻‍♀️ Az a fajta értelmiségi vagy.😂
2020. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Mivel biológiával foglalkozom nem hiszem ezt. Az előző választ pedig nem én írtam.

A pszichiátria pedig iparággá nőtte ki magát ahol többnyire tesztek alapján diagnosztizalnak nem orvosi vizsgalatokkal. Szép lenne szívgyógyszert szedni egy teszt alapján. ;) de nekem tök mindegy mit csinálsz nem az én bajom. Csak tenyleg nem értrm miert kell szemelyeskedni meg leszólni a másik embert ilyen stílusban mikor nem is ismered.

2020. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!