Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentális betegségre utalhat...

Ez mentális betegségre utalhat? Kiesik 1 2 másodpercre hol vagyok és kivel?

Figyelt kérdés

Én ezt normálisnak gondoltam, de mondták páran hogy nekik egyáltalán nincs ilyen gondjuk :D


Mostanában egyre többet van iylen.pl. Néha, ha a páromnak egy csókot szeretnék adni van hogy egy pár pillanatra elgondolkozom hogy neki szabad e vagy egy olyan személy akinek nem szabad (pl barát stb.) de ez nem észre vehető 1 2 másodperc és tisztazodik minden hogy ki ő . Helyeknél pl. néha körül kell néznem és elgondolkodnom hogy most pontosan hol vagyok. Gyorsan történik minden, tehát ezért is nem gyanítottam semmi rosszat ezzel kapcsolatban. Helyzettől és embertől független az egész. Nem emlékezet kiesésről van szó, hanem szimplán mintha egy pillanatra minden idegen lenne.


Kenyszerbeteg vagyok de ezzel is együtt tudok élni tehát kezelesre nem szoruló, de próbáltam össze kötni ezzel, aminek szerintem semmi köze egymáshoz.


22l



2020. aug. 13. 00:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

*Ja és még a tojás is nagyon tápláló; tehát pl egy egész adag palacsinta is tudhat nagyon egészséges lenni; csak midnenből tényleg mértékkel, hogy egy dologból azért ne egyél olyan túl sokat, hogy leterhelje a szervezeted.

Jó,hogyha olyat tudsz enni, és annyit, amennyit kívánsz. PL ha valaki már nagyon ki van éhezve-és vágyik egy pizzára, akkor az is lehet rá nyugtató hatással. Amúgy ha az is jó minőségű, és gazdagon meg van pakolva, sajt , zöldségek, hús, akkor az is tök jó tápláló lehet neked.

2020. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*mármintha konkrétan pizzára van kiéhezve pl
2020. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
huh hát köszönöm :D nem tudom hogy ez segíteni fog e de kiprobalom elég jól hangzik, plusz a kimerültség valóban igaz rám
2020. szept. 15. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!