Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy kigyógyulok evészavarból pszichológus nélkül, egyedül?

Figyelt kérdés

Nincs esélyem elmenni pszichológushoz.

Na de az a lényeg, hogy nagyon lefogytam éheztetéssel, most már visszahíztam, de csak a kajára gondolok, és folyton zabálok már kb. 1,5 hónapja.

Most a kigyógyulás alapján arra gondolok, hogy nem fogok majd mindent kívánni, és nem akarok zabálni.

Tavaly voltam nyaralni és egy csomó jó kaja volt, és én meg nem is kívántam, még egy kicsit sem, szóval nem is kellett magam visszafogni, mivel nem is akartam megenni. Nagyon szeretnék normális lenni, és olyan lenni mint tavaly, bűntudat és falás nélkül.



2020. aug. 17. 17:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

szia

tudom kesoi valasz.

az en helyzetem is hasonlo volt, mivel 300-400 kalorianal tobbet nem ettem egy nap, melle fizikai munkat is vegeztem.

mentalis allapotom tropa volt, illetve nagyon faradekony is voltam.

nekem oszintet megvallva az segitett, hogy lett egy baratom aki hasonlo problemakkal kuzdott es kuzd a mai napig. viszont az o segitsegevel meg tudtam baratkozni az etelekkel, vagy ha tul sok a kaloria egy etelben hogyan lehet azt egeszsegesebbe = kaloriacsokkentette tenni. az ilyen cserekkel tudsz sokkal tobbet enni, pl zablisztet hasznalsz (eltelit), tobb kicsi adagot eszel, zeros uditok, sok viz. nekem legalabbis ezek ssegitettek sokat.

márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!