Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs ertelme elnem mar, otletek?

Nincs ertelme elnem mar, otletek?

Figyelt kérdés
10.-es srac vagyok jovore lennek 11.-es holnap lesz potvizsgam es 99% hogy megbukok mert alig tanultam valamit, apam alkoholista es leszarja anyam pedig nem tud segiteni mert allandoan veszekednek es apam meg ebbe is beleszol. Amint megbuktam ugy erzem veget vetek mindennek. Mar nem birja az agyam egyszeruen, senkinek se szamitok, egyedul nem tudom megcsinalni ezt a g*ci matekot se, teljesen elegem van mindenbol, kutyanak se hianyoznek meg temetesem se lenne. Alapbol beteg az agyam de ezt a bukast nem fogom birni feldolgozni, ugy erzem teljesen feladok mindent...mi tevo legyek?

2020. aug. 24. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha senkinek sem hiányoznál, minek teszed meg nekik azt a szívességet? Azzal, ha megölöd magad, csak az ő kezükre játszol. Pár nap múlva már úgy fognak szórakozni, mintha soha nem is éltél volna. Tényleg szívességet akarsz tenni ezeknek a szemeteknek? Az a kulcsszó, hogy "alig tanultam valamit". Tehát rajtad állt, hogy annyit se hozz össze, ami egy kettesig elég. Most mit is akartál elérni ezzel? Egy szándékos bukást. Csak próbállak felvilágosítani, hogy nem a sors cseszett ki veled ezzel a jeggyel kapcsolatosan, hanem te döntöttél úgy. Ezzel nem leszel rossz vagy értéktelen ember, de rá kéne döbbenned, hogy a te életedről van szó, amit te irányítasz - például azzal is, hogy nem készülve a vizsgára előidézed a saját bukásodat. Apád alkesz? A fél ország iszik. Az én faterom még elmebeteg is volt, ha megölt volna minket, meg sem büntették volna. De nem sztrájkoltam azzal, hogy direkt megbuktatom magam. Most tulajdonképpen miért is akarsz öngyilkos lenni? SAJÁT magad elől menekülsz?
2020. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na figyelj csak rám. Gimiben egy osztálytársnőm megbukott év végén fizikából, a pótvizsga is elégtelen lett. Szóval évet kellett ismételnie. SEMMI baja sem lett belőle! Újrajárta az évet egy másik osztályban, ott is mindenki a haverja lett, ezúttal már normálisan foglalkozott a fizikával, átbiccent év végén. Utána elment egyetemre, egy magyar és két külföldi diplomát is szerzett, aztán légi kísérőként dolgozott. Remek élete lett.
2020. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia privátban rám irthatsz

Egy sorstárs

2020. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Tudom hogy en voltam az aki elrontotta az egeszet azzal hogy nem tanult, nem megy a matek, nehezen ertem meg ez teny. De ha nem segit senki ugy sajnos nem megy. :/ Magantanarra pedig nem adnanak penzt, meg nem is erdekli oket, sosem hallgatnak meg. Mar 2 hete tanulok folyamatosan de nemsok dolog ragad ram. Buta vagyok majdnem mindenhez.


#2 Azert faj ennyire mert ruhellem az iskolat ahova jarok tanarokkal egyutt, de eselyem sincs masikba menni.


Koszi a valaszokat.

2020. aug. 24. 13:28
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 Meg azt hozzatennem hogy nem strikeolaskent csinalom ezt, lusta vagyok meg buta a tanulashoz. Minden egyes dologban kudarcot vallok, nyelvvizsgan is megbuktam. :/

Az meg hogy magam elol menekulok e ezt nem tudom hogy erted.

2020. aug. 24. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Bukj meg, basszus! Jard ujra tiszta lappal, probald meg az uj tanevben, hogy tanulsz toled telhetoen. Ne tuzz ki celokat, csak jard ujra. Uj osztaly, ne erezd magad luzernek. Ha majd dolgozol es megismersz mas arcokat, meg ezt a szurkeseget is maskepp latod.

Az elet ertelme a jo szex, jo pillanatok. A tobbit ki kell huzni.

2020. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem minden helyre jön majd veled:(

En megertem a problemad segitseg nelkul eleg nehez ez foleg hogy matekrol van szó amihez azert valljuk be valamennyire erteni is kell

Az a baj ha evet ismetelsz ugyanugy sot jobban oda kell figyelned a matekra nekunk a suliba volt matek korrep 6órától.. esetleg a matek tanarodtol vagy másik matek tanártól aki a sulidba tanít próbálj segitseget kerni hogy órák után vagy előtt ráérne e.

2020. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pótvizsgáztam, háromszor is, összesen 5 tantárgyból. A legelső az teljesen jogtalan volt (az utolsó javítót olyan jól írtam hogy azt hitte puskáztam, ezért buktatott meg), de felkészültem rá és nemhogy átengedtek, 3-ast kaptam. Utána egyszer megbuktam úgy, hogy évet kellett ismételnem. Persze szarul éreztem magam meg minden, de ha ez nincs, akkor teljesen más irányba ment volna tovább az életem. Ott ismerkedtem össze egy most már nagyon jó barátommal, egyszerűen tényleg nem tudom elképzelni hogy milyen lenne most az életem ha nem bukok meg.
2020. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!