Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy reagálnátok ilyen helyzet...

Hogy reagálnátok ilyen helyzetben? Az anyám kibeszelte a mentális gondjaimat az új pasijának es azt is, hogy öngyilkos akarok lenni. Majd nem védett meg, amikor a pasi engem szapult.

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy közben feléd semmilyen aggodalmat nem mutat, olyan, mintha fel sem fogná, hogy halmozottan mentális beteg vagy, de amikor egy kiborulásodnak a fültanúja az új pasija, utána végig rólad beszél vele a hátad mögött, elmondja neki, nagy drámaian, hogy nem akarsz élni, majd végig a pasi mellett all, miközben ő szidalmaz, úgy, hogy semmit nem tud rólad? Bipolaris vagyok es borderline, nincs senkim, szakemberek eddig nem segítettek. Egyszerűen hihetetlen volt latni, hogy e elmondja neki a legbelsőbb magánügyeimet, de mikor en beszélek vele, akkor meg olyan, mintha fel sem fogná, hogy mi van velem. Most is ez jár a fejemben, es inkább ide írok, minthogy neki felhozzam, mert csak az lesz a válasz, hogy “mar megint kezded?” Fogalma sincs arról, hogy mi az a bipolaris depresszió, a borderline, vagy a kenyszerbetegseg, de az új pasijanak,(akit milliószor jobban imád, mint engem), így kibeszél. Még csak a neten sem hajlandó utána nézni ezeknek a betegségeknek. Pedig mar az apám is nagyon beteg volt es meg azt sem látja, hogy tőle örököltem a hajlamot.
2020. szept. 5. 16:33
 1/1 anonim válasza:
Én húznék innen amint lehet, igazi energiavámpír lehet az anyád. Addig próbálj taláni valami hobbit, ami leköt, akármit, rajzolás, írás, sport, bármi, ami segít lekötni a figyelmed. Tapasztalatból beszélek.
2020. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!