Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Extra erős fizikai rosszullét...

Extra erős fizikai rosszullét szakítás után?

Figyelt kérdés
Tudom milyen, amikor szorongás/stressz miatt van rosszul az ember szóval tudom azt is, hogy erről van szó, mert pontosan ezt érzem csak extra erősen. A gyomorideg egész napos és nagyon erőteljes. Azért próbálok enni, de ennek ellenére is borzasztó gyenge vagyok, szédülök és 12 óra alvás után is iszonyú álmos/fáradt vagyok. Koncentrálni se annyira tudok semmire. A végtagjaim is erotlenek. Friss még a dolog, és tudom, hogy idő kell, hogy enyhuljon. Csak meg vagyok ijedve, elég hipochonder is tudok lenni. Leginkább ez a kimerültség érzés meg a szédülés ijeszt meg és, hogy alig bírok koncentrálni. Pl van olyan, hogy tok értelmetlenül írok le egy mondatot és utána veszem észre és javítom ki meg ilyenek. Normális ez ebben a helyzetben? Tudom, hogy hosszútávon okozhat ez komolyabb problémákat is, de nyilván nem fog ez hónapokig eltartani
2020. szept. 6. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te gyerek... :D Mindenképp jó a pszichológus, többet fog tudni segítni, mint mi.
2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De boldog lennék ha én is jobban lennék pár dologtól, amit idegenek mondanak nekem random.
2020. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondani az idegesnek, h nyugodj meg azt elég könnyű :) Ha én ideges vagyok és nekem mondják ezt akk "inkább hagyjatok" kategória.
2020. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!