Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit kene csinaljak...

Szerintetek mit kene csinaljak ha szemelyisegzavart (borderline-t) velek felfedezni valakinel? Menekves ha lehet?

Figyelt kérdés

Egy csajrol lenne szo, akivel hat hogy is mondjam, elegge hosszu sztori lett. Megismerkedtunk, en voltam a minden, majdnem jartunk, aztan megvaltozott minden(allitolag mas miatt) azota is tartjuk a kapcsolatot (ugy ahogy) es tudok kb. mindent rola. Azota mar azzal a bizonyos mas szemellyel is furan allnak a dolgai aki miatt allitolag lefujta ezt az egesz "kapcsolat" dolgot. Nagyon megvaltozott es tenyleg furan viselkedik, nem ugy ahogyan anno megismerkedtunk. Osszevissza flortol, osszeveszesunk utan meg mi is jartunk ossze, meg ilyenek. Szoval nagyon fura lett.

Nekem most uj ez a borderline-os szemelyisegzavar mert a napokban talaltam ra itt gyakorikerdeseknel es elegge utanna neztem aztan a dolgoknak, mert amiket kezdtem olvasni nagyon illik a szemelyre es nemtudom megijedtem/megsajnaltam??

Nagyon jol jonne a velemenyetek vagy valami hogy jol latom-e a dolgokat, vagy mit kene ilyenkor csinaljak, mihez kezdjek. Anno nagyon megkedveltem, hisz o is, de mostanaban nagyon elnyom magatol (ezt erezteti is) es mar mar odaig van ez bennem hogy megutalom a szemelyiseget (ami igazabol nagyon is teszett) es persze mar nem is tudok ugy erezni iranta.



2020. szept. 13. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7-es igen, tisztaban vagyok ezzel, le is voltam sujtva par hetet es tenyleg akkor nem tudtam mi van, de kezdek tisztan latni es igen lehet betegseg, lehet nem, de furcsa az egesz es nem normalisak a dolgok.
2020. szept. 14. 15:16
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp írj rá a lányra és beszélgessenek. Tudd meg hogy érez hogy van mostanság ilyenek. Szerintem segíteni fogsz ezzel a dolgon.
2020. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a lanyt. Nekem tenyleg Borderline-om van, csak antidepresszans es az oregedes hatasara jobb, mint volt. De ha szakitok valakivel, akkor szakitok. Ha kavarok massal, akkor meg kavarok. Nem latom a problemat valosnak, inkabb ugy nez ki, mintha meg akarnad szerezni magadnak. Barmilyen is o, egy szabad ember.
2020. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!