Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondolkodott már valaki azon...

Gondolkodott már valaki azon hogy ki fekszik vonat elé? Vagy ismertetek olyan embert aki meg tette?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ennel aljasabb modjat az ongyilkossagnak... Nem kell elhinni, hogy igaz, olyat ismertem, aki azert lett az idegeivel leszazalekolva, es vegul megolte magat, mert mozdonyvezeto volt, es egy ongyilkos halalat nem birta feldolgozni magaban.
2020. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,kettőt is.Az első egy fiatal srác volt,szerelmi bánat miatt,drogos állapotban tette meg.Az anyja tönkrement belé,egyszem fiú volt.

A másik pedig az a bizonyos hmm nagyi aki az unokáját maga elé kapva állt a vonat elé,sokáig cikkeztek róla,bekerült a Híradókba is.Én az ő esetében hagytam fel a hasonló cikkek olvasásával stb. mert a média akkorát torzított az egészen (a javára) hogy az valami hihetetlen.

2020. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam. Volt, hogy sokáig ott vártam a vonatra, hogy majd elé ugrok. Aztán amikor elment vártam a következőre. Másnap újra. Majd egy személyes sztori rádöbbentett, hogy ha valaha tényleg végezni akarok magammal, akkor azt úgy kell megtennem, hogy senkinek se ártsak közben. Csak az én dolgom, mert mások életét tiszteletben kell tartani, akármilyen elcseszett is a tiéd.

Válasz más módot kérdező. Akarom mondani ne válassz semmit.

2020. szept. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem. Kocsival voltam, félreálltam a sorompó előtt, hogy megvárjam a vonatot. Nem jött, én meg elkezdtem sírni, közben rám szóltak, hogy ne álljak a járda szélén és végül visszafordultam.
2020. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!