Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a magány ellen,...

Mit tegyek a magány ellen, hogy ne őrüljek meg?

Figyelt kérdés

Nincs senkim. A szüleim eldobtak maguktól. Barátaim (még) nincsenek. Fogalmam sincs, hogy miért nem öltem meg még magam. Félreértés ne essék, nincs feltűnési viszketegségem. Ha meg akarnám tenni, akkor azt úgy csinálnám, hogy ne legyen látványos (vonat elé ugrás), inkább elmennék egy elhagyatott helyre, és felakasztanám magam.


Szóval.. Magányos vagyok.. Azon szoktam évődni, hogy minek csináltak meg a szülem, ha nem kellettem nekik?? Miért nem abortáltatott az anyám? Ennek így semmi értelme....



2019. márc. 9. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Beszélgess akár itt akár más internetes oldalon. Énis szoktam ha úgy érzem szükségem van rá. Úgyse ismered ki van a másik oldalon így nyugodtan beszélgethettek bármiről, hisz max egymás keresztnevét tudjátok. Ha meg kedvelitek egymást akár találkozhattok is. Nekem is van olyan ismerősöm akit netes játékban ismertem meg és évek óta jóban vagyunk. Nem kell elásni a netet, csak oda kell figyelni. Nekem is írhatsz ha szeretnél. 23 éves férfi vagyok, Budapest agglomerációjában élek.
2019. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok ilyen kérdés volt már, olvasgasd el a válaszokat. A rágódástól nem lesz jobb, így én azt javasolnám, hogy menj emberek közé, és vannak levelezős fórumok is.
2019. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én szívesen baràtkoznék veled ha van kedved írj.
2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Érezd magad méltónak, hogy legyenek barátaid; senkinél nem vagy kevesebb, lehet ők is félnek pl, önbizalomhiányosak, csak ők jobbnak látják leplezni/jobban leplezik.

Te is ,mint mindenki más is, Istennek vagy egy csodálatos gyermeke.

2019. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Magányos... Hogy vagy azóta ? Ha szükséges van rá, én is szívesen beszélgetek veled . Elso körben itt :) írj rám bátran, érdekel az is, ha már ar kilabaltal ebből az elethelyezetbol, akkor hogyan sikerült :)
2022. nov. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

***Kedves Magányos... Hogy vagy azóta ? Ha szükséged van rá, én is szívesen beszélgetek veled . Elso körben itt :)

Írj rám bátran, érdekel az is, ha már kilábaltál ebből az elethelyezetbol, akkor hogyan sikerült :)

2022. nov. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!