Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió vagy micsoda?

Ez depresszió vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Biztosan sok fajtája van.

Az volt, hogy egyszer pár napig, egyszer több hónapig nem éreztem semmiféle örömöt, minden pillanatban nem nagyon, de kissé szomorú voltam, nem tudtam örömöt érezni, bármi történt is. Mintha nem is éltem volna. Talán fáradtabb is voltam. Az egyedüllét viszont még rontott ezen. Aztán valahogy elmúlt. Pokoli volt.



2020. szept. 26. 00:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem is ez a depresszió? Az valami más? Akkor néha érez örömet az ember?
2020. okt. 26. 13:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem depresszió. A nélkül is lehetsz szarul.
2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálad beakadt a szalag? Mindenaron ki akarsz csikarni egy depresszió diagnózist? Nem menő.
2020. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak fura, hogy ez nem az. Úgy tudtam, ilyesmi lehet. Nem csodálom, hogy annyira elviselhetetlen sokaknak. De ha nem ez, akkor a depresszió nem is olyan rossz.
2020. okt. 27. 09:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Depressziós nem vagy de tuti nincs nálad minden rendben ha ezen pörögsz folyamstosan. Olyan nehéz elfogadni hogy mindenkinek vannak rosszabb időszakai?
2020. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem pörgök, és nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valaki szerint ez egy normális dolog legyen, nem betegség. nagyon komoly betegségről van itt szó. Ez nem egy rosszabb időszak, hogy kaptam egy 1-est, vagy kirúgtak, és két napig kicsit szomi vagyok, de közben ezerféle örömöt is érzek egyes szituációkban.
2020. okt. 27. 09:44
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyébként oka sem volt ennek a kialakulására, nem történt semmi, nem tudom, miért alakult ki, sőt az előző nap kifejezetten jó volt. Aztán 3 ilyen hónap. A depresszió ezek szerint egyáltalán nem ilyen rossz, ott érzi az ember, hogy él, érez örömöt.
2020. okt. 27. 09:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem ptsdm van meg depressziós is vagyok. Kb egész nap olyan vagyok mint egy elő halott. Semmi nem igazán érdekel, fáradt vagyok és álmos. Gyakrqn fáj mindenem és az ágyból ks alig tudok kikelni sokszor. Sírva indulok munkába és hazaérve is sírógörcseim vannak. Emelett aludni sem tudok normálisan, rémálmaim vannak és gyakran felébredek leizzadva. Faj a gyomrom a szorongástól és folyton szédülök és totál kába vagyok mint aki megivott 2dl pálinkát nem jó értelemben. Senkivel nincs kedvem beszélni sem és sokszor arra gondolok hogy nem bírom tovább és semmi értelme az egesznek és barcsak ne ébrednék fel reggel. Ha te is így érzed magad akkor depressziós vagy. Ha meg kötöd az ebet a karóhoz akkor menj el szépen a pszichiatriára meséld el ott a problémaidat és ha "szerencséd" van kapsz pár legális dorogot amikre rászokhatsz és akkor lesznek valós problémáid is.
2020. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!