Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira kilátástalan minden...

Annyira kilátástalan minden mégsem tudom megtenni?

Figyelt kérdés

A munkám egy rémálmom gyárban dolgozok. Egyre nehezebb minden korulottem. Érzem hogy besokaltam sok év után úgy érzem ennyi elég volt. De nem tudok pontot tenni az életem végére. Párommal babát várunk. És ez az ami főként visszatart. De mi lesz ennek a vége? Napok óta már nem alszok csak azon agyalok miért élek még.... A gondolat egyszerűen nem hagy nyugodni.


32/F


2020. okt. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kommunikálsz a pároddal ? Erről azért lehet beszélni kellene.

Keress egy pszichológust/pszichiátert és beszéljétek meg a problémát. Ha a párod es a gyerek mellett is igy gondolkodsz akkor a kapcsolat sem túl fényes. Együtt kellene ezen változtatnotok, illetve munkát kellene váltani.

2020. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress "Agykontroll-s" videókat és próbáld magad pozitív irányba áthangolni. Ha ilyen rossz a munkahely ott kell hagyni és keresni olyan munkát ami érdekel és szívesen csinálnád, vagy legalább nem gyomorrögcsel mész be. Ne a baba miatt, ha nem magadért csináld inkább.
2020. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De többször mondtam már a páromnak de nem hiszi el hogy problémáim vannak. Néha van hogy elkap a legszomj akkor is annyit mond hogy biztos kitalalom. Pedig kegyetlen érzés mikor azt érzed hogy mindjárt megfulladsz
2020. okt. 3. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltani kell, bár írtad gyár azt sem tartanám teljesen elképzelhetetlennek, hogy valami mérgező anyaggal vagy ilyen anyag közelében dolgozol. Nem ezért, de bele játszhat ez is. Kevés az infó így látatlanba. Szerintem egy jó párkapcsolat a bizalomra épül ergo, ha igazat mondasz neki és nem hisz neked ..
2020. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!