Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kérdéseket rak fel...

Milyen kérdéseket rak fel általában egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Gyomorfájás miatt szükséges egy ilyen orvoshoz is mennem. Már minden orvost kiprobaltam de egyik sem tudott választ mondani hogy miért fáj a gyomrom. Végül arra jutottam, hogy a sokak által ajánlott pszichológiai vizsgálatnak is alávetem magam. Hátha ideg alapon jelentkezik a fájdalom. A kérdésem tehát az: milyen kérdéseket szokott általában félteni egy pszichológus?

2020. okt. 4. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
A kérdéseket felteszik, nem felrakják, és nincs általános séma. Attól pszichológus, hogy teljesen egyénre szabja a kérdéseit, a te helyzetedre. Nem kell előre készülni.
2020. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem olyan szót használtam amit kellett volna:) köszönök a választ.
2020. okt. 4. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
A pszichológus nem orvos. Talán pszichiáterre gondoltál.
2020. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!