Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon mennyire igaz az...

Ez vajon mennyire igaz az emberekre általában?

Figyelt kérdés

Ha van egy olyan film, amiben gondolatolvasó az egyik szereplő, akkor mindig úgy ábrázolják az embereket, hogy folyamatosan beszélnek magukban.

Én ilyen típus vagyok, folyamatosan járnak a gondolataim.

Vagy a múltban,vagy bármi.



Azt hittem sokáig, hogy csak én vagyok ilyen fogyatékos.


Ez akkor átlagos lenne?


2020. okt. 9. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy fogyatékos, sok embernek cikáznak, kalandoznak a gondolatai. De gyakorlással úrrá lehet lenni ezen, meditációval, relaxálással. Én pl meg tudom azt csinálni, hogy nem gondolok semmire. Vagy csak arra ami fontos. Nem az elmém ural engem, hanem én az elmémet.
2020. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is cikáznak a gondolataim és örülök neki. Ha valamire figyelni kell, akkor tudok koncentrálni, amúgy meg járatom minden félén. Számomra a gondolat, hogy semmire nem gondolok, borzasztó unalmasan hangzik. Én szeretem törni a fejem, és túlgondolni mindent.
2020. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!