Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek pánikrohamkor nem a...

Akinek pánikrohamkor nem a mellkasa fáj, hanem AZONNAL wc-re kell mennie, hogy oldja meg az utazást?

Figyelt kérdés
Pl. reggeli dugóban busszal... Szedtek gyógyszert vagy jártok pszichológushoz?
2020. okt. 13. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm ilyen, kb. Koplal ilyenkor, mert sok kellemetlen helyzete volt már. Pl. Este már kekszet eszik csak, és reggelire szintén pár db-ot. Kávé , tejes dolgokat kerüli. Jár psziholgushoz. Növényi nyugtatókat szedett, ha valami olyan program volt, amitől stresszelt. Volt kivizsgálason colitisre, de nem volt szervi baja. Szerintem a psziholgus segített neki,persze nem ez volt a fő probléma, de a stresszt, kiváltó okokat könnyebben kordában tartja. Jobbulást kívánok Neked!
2020. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem agorafobias pánikbeteg, így ő pl sehogy, egyszerűen nem utazik. Nem segít neki semmi, se gyógyszer, se terápia. Vannak jó napjai, amikor el tud menni mondjuk a közeli élelmiszerboltig, de amúgy max a ház körül egy séta fér bele neki.
2020. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az anyós van így nem jár sehova meg teheti .
2020. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Ha nagyobb út, akkor koplalás, ahogy az első írta, de még így is érnek kellemetlenebb helyzetek.

Pl amikor először utaztunk repülővel a párommal és egyikünk sem tudta pontosan, hogyan is működik ez. Otthon indulás előtt hajnal 3kor 2x, a reptéren 5x kellett szaladnom a wc-re (hasfogó ellenére!!) annyira izgultam, majd amikor már a gépen ültünk teljesen megnyugodtam.

De az olyan reggeleim is ilyenek, amikor valami nem volt betervezve a napba és jön egy telefon, hogy mikor hol legyek, azonnal lestresszel a dolog. Szerencsére saját irodában dolgozom a nap legnagyobb részében, úgyhogy üldögélhetek a wc-n órákat is. Ha menni kell akkor meg nincs mese, addig nem indulunk amíg túl nem vagyok mindenen, emiatt egyébként 2 órával korábban kelek reggel mint kellene. Ha égető a dolog akkor hasfogó, az van nálam mindig bárhova megyek.

2020. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én állandó krónikus,hasmenéstől szenvedtem. Busszal jártam be, 25-km dolgozni. Borzalom volt. Lopediumot szedtem, amit nem is lehetett volna mindennap szedni. Egész úton azon pánikoltam és görcsöltem, mikor érünk már be!
2020. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan melyen gyokerezo gyerekkori szorongas, hogy antidepresszanst szedek es alkalmilag Xanaxot. Igazabol szembe kell nezni azzal a forgatokonyvvel, hogy vecet kell keresni. Vendeglatoegyseg, es szegyenkezest teljesen feladni. Van nalam az a feher agyagos italpor, ami hamar hat, de nem szabad raszokni.

Igenis muszaj enni, az ures gyomor, sav nem jo. De csupa szaraz, biztos dolgot. Es a vilag legtutibb hasfogoja az etcsokolade. Mar elore keszulok, elozo nap is eszem.

Jogos a kerdes, szedek gyogyszert, akkor mi is van. Velem a gyogyszer csodat tett, es mikor dolgoztam es el voltam foglalva, abszolut legyoztem a szorongast, le is tudtam tenni a gyogyszert. De jodolgomban visszatert. Nem kell dolgoznom, parom kulfoldi, es egy gyonyoru, de elszigetelt helyen elunk. Ingerszegenyseg, honvagy, magany, nincs feladatom, nincs napi rutin. Igy pl hazalatogatas repteri veceben zokogva fosassal kezdodik...

2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, pontositok. Az etcsoki nagyon jo, csak pechemre mindig menstruacio elso napjan utazom, komolyan igy jon ki, es az kulon hasmenest okozo faktor. Ha az nincs, mukodik az elovigyazatossag.
2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!