Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményed a frontinról?

Mi a véleményed a frontinról?

Figyelt kérdés
Ez az a gyógyszer, ami nekem a mindent jelenti. 2015-ben kezdtem el szedni, aztán 2016 február 7.-én lebuktam vele a szüleim előtt. Aztán folytattam, 2017 január 31-ben ismét lebuktam vele. Utána exemhez költöztem és zavartalanul szedtem tovább 2018 júniusig. Exemmel akkor szakítottam a gyerek téma miatt, mert 17 évesen még nem akartam szülni. Utána egy hónappal elmentem orvoshoz és felirattam xanaxot, aztán novemberben orvost váltottam és felirattam a frontint. Utána minden rendben volt egy darabig, aztán anya kitalálta, hogy szokjak le róla. 120 kerek napig nem volt frontinom, mert a nyírőben lehoztak róla 1 hét alatt napi 4mg-ról. Most tegnap óta megint van és holnapután megyek feliratni. Úgy izgulok, remélem felírják. Kalandos utat jártam be vele, de sosem akarom véglegesre lerakni. Ti hogy vagytok vele? Én napi 2-3mg-ot veszek be belőle. Csak így tudom az életemet egyben tartani, az orvos szerint szétesett a személyiségem. Most a frontinnal együtt 5 gyógyszert szedek. 20/l

2020. okt. 19. 21:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A fuggosegrol annyit h majd 10 evig szedtem napi 2 mgot, es 3 het alatt siman lejottem rola. Azota ha sz*r napom van, neha bedobok egyet, de nem szedem rendszeresen.
2020. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Károsítja az agyat és az emberi kapcsolatokat. Ezt olvastam róla. Súlyos függéség alakult ki nálad. Ha egyszer szeretnél majd gyereket, akkor mindenképpen le kellene róla szokni. Én voltam rivotril függő. Egy 50 szemes adag egy hétig tartott. Nagyon örülök neki, hogy letudtam tenni. Semmi pénzért nem szedném újra.Anyám szedett frontint de csökkentette az adagot és leszokott róla. Utána felírták a xanaxot. Egy szem hiányzik a dobozból. Rengeteg mellékhatása van. Anyám egy álmatlan éjszakáért izületi fájdalmakkal fizet, úgyhogy inkább nem szedi.
2020. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

4x0.5 mg-ot szedek nspi 60 mg duloxetine mellé.

Régen scippa mellé szedtem,napi 1.5 mgt kb fél évig,lazán lejöttem róla

De sokszor vissza-vissza tér az életembe. Kérdező,gondolom te már az egy miliset szeded

Mondjuk az elég ritka,olyat még nem is láttam,0.25 meg 0.5 ös a gyakori

Nekem a szép sárga feles van felírva.

2020. okt. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nekem is a 0,5 van felírva csak napi 6 db
2020. okt. 27. 11:45
 25/25 anonim ***** válasza:
Én kemény alkoholizmus miatt szedem és elmúltak tőle a brutális regelek és az elvonási tünetek.Azóta nem iszom abszinens vagyok.Napi 2*0,5mg de aki átélt delírium tremenst tudja...
2020. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!