Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindennapom küzdelem, nem...

Mindennapom küzdelem, nem tesz semmi boldoggá, nem vágyom semmire, semmit nem akarok, nincsenek céljaim. Gyakran arra gondolok mennyivel könnyebb lenne nem élni..Többször megfordúlt, megfordúl az öngyilkosság a fejembe. Elmúlik ez az állapot valaha?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező nem mozgássérült csak halálra unja magát. De ha annyira együttérzel vele, miért nem neki írkálsz helyettem? :D Komolyan nem értem. Egyébként meg ha úgysincs jobh dolga mint az önsajnálat, akár meg is tanulhatna írni. Hátha elél még pár évtizedet.....hasznos lesz. Mert így munkát sem fog kapni normálisat, ha végre kimászott a depi vagyok öngyi leszek korszakból.
2020. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem mellesleg ezt a nem vágyom semmire kiüresedett állapotot mások sokéves meditációval érik el. :D Igazán örülhetne. :D
2020. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Neked sem a mentális betegségek kategóriát kellene böngészned, ha ennyire szeretsz gúnyolódni...

Legyen ez az egyetlen örömöd.

2020. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vk1995 válasza:

Én csatlakozom a 3.-ik válaszolóhoz!

Igaza van ebben az életben csak átutazók vagyunk és és az élet csak egy próba , hogy méltó vagy e az örök életre vagy az örök szenvedést érdemled !

Az út Istenhez Jézus

Jézus az igazság és ha szánnál rá pár percet te magad is meg győzödnél róla .

Azért vagy ilyen boldogtalan mert elutasító és önsajnáló vagy nem valód be ha hibázol és nem akarsz a falak mögé nézni csak magad sajnálni és ha valaki támad téged te is azzonal támadsz ezt nem szabad így ! Biztos ismered okos enged szamár szenved

Ez így is van . Azt kapsz amit adsz én azt tanácsolom neked szeresd jobban az embereket térj meg és kövesd Jézust ő meg bocsájt minden bűnödet és ne vedd ezt viccnek mert ez így van Jézus el és lát minket és nagyon szeret téged is és engem is ! És én nagyon szeretem őt ❤️ Kitartás és próbálj meg a jó irányba változni

2021. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14es ha Jézus valóban él és lát mindent akkor miért hagyja hogy ennyit szenvedjek? Miért nem engedi hogy boldog legyek,mióta megszülettem csak szenvedek hiába imádkozok nem segít.
2023. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!