Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióval, szorongással...

Depresszióval, szorongással küzdők szoktátok úgy érezni magatokat mintha le lennétek tompulva, szédelgősen, mintha megittatok volna 2dl pálinkát (nem jó értelemben)? Mi segít ilyenkor?

Figyelt kérdés
Vagy nem mentális dolog okozza ezt az állpotot és menjek inkább valami orvoshoz?

2020. okt. 22. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozok, de értelmeset én sem tudok.

Vérnyomásom ingadozó, van amikor nagyon alacsony.

Gyakori szédülékenység, folytonos álmosság, fáradtságot tapasztalok.

Pszichiáter írt fel gyógyszert, amitől a lábujjaim jártak éjszaka, meg a szexnek nem volt "eredménye". Érzéketlen lettem tőle odalent. Meg felszedtem vagy 6-8 kilót.

Munkahelyem az anyagiaktól eltekintve elég jó, gyerek is van, de az életemben kb. semmi öröm. Nem is csinálok amúgy semmit. Ledolgozom a munkaidőt, a szabadidőmben meg szenvedek, semmihez semmi kedvem, energiám, szinte egész nap csak fekszek. Jobb esetben meg elindulok, oszt mászkálok vagy másfél-két órát.

2021. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!