Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két hónapja szedek scippát 15...

Két hónapja szedek scippát 15 mg de hatástalan?

Figyelt kérdés

Szépen lassan emelték fel ennyire és először nagyon jó volt hogy újra elkezdtem normálisan érezni magam. Kijárni itthonról de valahogy mindig visszaférkőzött az életembe a szorongás. Volt amikor olyan jól voltam hogy a frontint elis felejtettem most újra napi 3x szedem. Pedig már azt hittem minden rendben van. Most azt szeretnék hogy feküdjek be osztályra de félelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Pánikos vagyok úgyhogy sajnos a betegségem része hogy így parázok.

Félek a gyógyszerváltástól de nem akarok így élni sem. Valaki sorstárs aki átélt hasonlót?



2020. okt. 31. 16:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem jót adtak elsőre. Remélem a következőt eltalálják. Nagyon szeretnék már jobban lenni.
2020. nov. 1. 10:29
 12/16 róbert dávid ***** válasza:
én 1,5 éve szedem nekem már nem használ semmit, 20 mg ot
2020. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért nem cserélteted le?
2020. nov. 1. 17:50
 14/16 róbert dávid ***** válasza:
Orvosom azt mondja ez nem vegyesbolt
2020. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Én már nem szorongok,és nincsenek rohamaim sem. Örülök,hogy leváltottuk a Scippát(bár van akinek bevált).
2020. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

8as igen van akinek beválik de nem mindenkinek.

14es ez felháborító. Köteles segíteni neked ha nem azzal a betegjogaidat sérti meg. Minek szednél gyógyszert amitől nem leszel jobban. Ki hallott még ilyet hogy nem vegyes bolt. Az ilyen nem orvosnak való és jelenteném a főnökének de mielőbb.

2020. nov. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!