Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy ilyen egy...

Normális hogy ilyen egy pszichológus?

Figyelt kérdés

kb 10x voltam nála. Eleinte normálisnak tűnt, bár az első pillanattól feltűnt az hogy nem mond igazat magáról, gondolom ezt így kell csinálnia hogy hasonlítson rám.

Sokszor hiteget, ígér. De nem lesz belőle semmi. Engem ez eléggé zavar, inkább ne mondjon semmit. Ezek miatt már elment tőle a bizalmam, kedvem. Vannak olyan alkalmak amikor igazából fél órát szinte csak magáról beszél megállás nélkül, szóhoz sem jutok.

Multkor már ő keresett hogy mikor megyek, kicsit vicces. Tudja hogy nincs munkám, de szinte rákényszerít hogy menjek, nem gondol arra hogy pl lehet nincs rá pénzem, vagy nincs kedvem menni.


Tudom hogy a legtöbb pszichológus ennél is rosszabb lehet.


2020. okt. 10. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak nem normális, de sok ilyen csaló van.
2020. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az első nőgyógyászom volt nagyon gáz, váltottam is gyorsan. Neked is ezt javaslom, minden szakmában vannak jók meg rosszak.
2020. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég illetlen egy pszichológustól.

Válts.

2020. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már olyan pszichológussal, aki folyton csak magáról akart beszélni, pedig ez nem róla szól. Keress mást, ne olyannál költsd a pénzed, aki nem is segít megfelelően.
2020. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arrol, akihez en jarok, szinte semmit nem tudok. Az elso idoben nagyon zavaro volt, hogy csak kerdezett, de nem alakult ki diskurzus. O erre azt mondta, hogy ez a beszelgetes rolam kelljen, hogy szoljon. Vagy multkor a bizalomrol beszelgettunk, es mondta az esetunket: o azzal is epiti a bizalmat, hogy ez az 50 perc az enyem.

Valaki meg ilyen :)

2020. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés jó pszichológus van, sajnos. A többség csak valami süket szöveget nyom, amit akár a barátod is mondhatna. Sokan direkt arra játszanak hogy minél többször menjen el hozzá a "beteg" és minél többet fizessen.
2020. okt. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!