Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális, hogy 20...

Szerintetek normális, hogy 20 évesen a pszichológus kiadja anyámnak, hogy mit mondtam neki?

Figyelt kérdés

Rengeteg emailt küldött neki, amiben jelentgetett...


Ismerik egymást, de úgy tudtam, ilyet nem lehet, egyébként is anyám unszolására mentem el hozzá...


De ez k..va gáz szerintem. Van olyan hülye, aki önszántából megy, aztán simán kipletykálja a faluban....


Ja és még számlát sem ad.


2020. nov. 15. 18:39
1 2
 11/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha vállalkozó, akkor az Önkormányzatnál, illetve az Iparkamaránál lehet panasszal élni.
2020. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Én elengedném ezt a dolgot, sok értelmét nem látom a bejelentésnek. Nem mész többet hozzá és kész. Anyukáddal pedig rendezd az ügyet ahogy a megérzésed diktálja, én valószínűleg ezt is lezárnám ennyivel és többet nem osztanék meg vele számomra kellemetlen és bizalmas dolgokat. Magaddal szúrsz ki ha sokáig bosszankodsz, elmondtad amit akartál szállj ki. Ha szükségét érzed te keress magadnak szakembert.
2020. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!