Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus kB milyen...

Egy pszichológus kB milyen árban szokott dolgozni?

Figyelt kérdés

Gondolom alkalmanként kell fizetni. Mi az ami még elfogadható ár? Ha interneten keresgélek honnan tudom, hogy melyik a jó?

Esetelg dunaújváros vagy kecskemét környékén ha tud valaki. Vagy Kunszentmiklós.



2020. nov. 20. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
5000-csillagos ég/óra
2020. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 12000 ft-ot fizettem a pszihológusnak és úgy láttam nagyjából mindenhol ennyi...hát egyelőre nem tudom lesz e valami értelme..
2020. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja. Igen. És kB milyen rendszerességgel kell járni? Nyilván tudom ez tőlem is függ. De pl elég a havi 1? Vagy aki volt, az hogy csinálta?
2020. nov. 20. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én mondtam mert kérdezte, hogy mikor találkozzunk legközelebb és én mondtam , hogy most az anyagi helyzetem bizonytalan (covid miatti leállások stb) úgyhogy a havi egyben maradtunk..:)

de ha neked 2 havonta egyszer van csak pénzed , akkor mond meg neki nyugodtan..

ha gondolod megmutatom , hogy én kinél voltam..jah merthogy skypon kértem a találkozót most...és nekem jobb is ez a skypos verzió...sokkal kényelmesebben érzem magam itthon..

2020. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Régen én havi 1x jártam, de ajánlotta, hogy menjek gyakrabban.

Heti 1-ben maradtunk és 3-4 hónap után úgy éreztem, hogy vagy 10x gyorsabban gyógyulok. Ha lehet ezt így mondani.

2020. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 es.

Köszönöm. Igen interneten is szóbajöhet akár.

2020. nov. 20. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy nekem nagyon fura volt az első alkalom...olyan fura magadról beszélni...:D
2020. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nagy a baj, heti 2x is kell menni, aztán ez ritkulhat.
2020. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mentálhigiénés szakember Tb alapúak . Akik szociálpedagógiat vagy pszichológiát tanultak esetleg pszichiáterként végeztek.

Varosokban vannak ilyen helyek ahová besétálsz es meghallgatnak. :) Bár a covid miatt ők is online vannak most.


Par ismerősöm ilyenhez jár, sőt, én is emaileztem Pszichológussal a mentálhigiénés körökből.

2020. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!