Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudjak aludni vegre?

Hogy tudjak aludni vegre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Altalanos iskola also tagozatban kezdodott a panikbetegsegem ami mindig ejszaka jott ram. A szuleim sokat vittek orvoshoz ez miatt de sose mult el igy idovel megtanultam mar kezelni de egy problema megmaradt.

Felek az ejszakatol mert mindig attol felek hogy nem tudok aludni hanyingerem lesz stb.

Mit tegyek hogy elmuljon ez a felelem?


2020. nov. 30. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig pánik beteg voltam, nagyon sajnállak és megértelek.Te nagyon korán kezdted. Próbálj fülhallgatóval altató, nyugtató, meditációs, relaxáló zenét hallgatni. Van youtube-on ami több órás. Én azzal szoktam elaludni.

Ne félj az éjszakától sem és semmitől sem. A pánikbetegséget a szellemi kimerültség és/ vagy a félelem hozzák ki belőlünk.

2020. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amíg a probléma megvan, addig kerülgetheted, de úgyis visszatér.


Terápia. Ha életed végéig, akkor addig, de nem adhatod fel... !

2020. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2

igazad van, de leírta szegény, hogy fél az éjszakától. Éjszaka mindig lesz, amíg élünk, azt nem lehet kikerülni.

Ha sötétben félsz, akkor kapcsolj villanyt. A koreaik zajban és fényben altatják a gyerekeiket, hogy megszokják. Vagyis lehet világítás mellett is aludni.

Meghalni pedig többségében nem éjjel szoktak az emberek, szóval erre ne is gondolj, van róla statisztika is.

2020. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3


Én is voltam pánik beteg

, esténként rendszeresen 3 kiló altató se segített.


Terápia igen, azóta alszom, mint a bunda.


Nem fogsz örökké félni...

2020. dec. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. Ja, terápia. Hagyjuk ezt a rejtélyes terápiát. Ilyennel kábítanak a szekták is.

Az autogén tréning segíthet, de ahhoz nem kell terápia szerencsére.

És neked sem kell örökké terápia... nem élsz örökké.

2020. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5


Milyen szekta? Szerinted az autogén trainenget kik tartják, kik találtak ki? Segítek, terapeuták...


Fu paszmek, minek írkálsz ide, ha egy laposföldessel vagy egyszinten?

2020. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6

ja, terápia! Persze... Milyen terápia? Nem mered elárulni?

Az autogen tréning csak egy relaxációs technika.

Milyen terapeuták? Te normális vagy, laposföldi? Nekem pszichológus tanította be, pár alkalommal. Nagyon sokan simán megtanulják netről is.

2020. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


A pszichikus terapeuta.


Wow


Kik találtak ki? Hát konkrétan egy pszichiáter. Hogy volt e terapeuta képzettsége nem tudom fejből, de jah, pszichiáter volt.


Az autogén training terápiákon alkalmazott, bevett terápiát kiegészítő relaxációs technika, eltaláltad. Oktatják pszichiátrián is, amikor relaxációs csoport van például.


Hát mit gondoltál, egy programozó találta ki, vagy mi?

2020. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*pszichológus
2020. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És hogy milyen terápia? Hát kinek mi kell, nekem séma terápia, CBT volt, ami segített. Meg pszichoanalízis.
2020. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!