Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Már nagyon elkeser...

Mit tegyek? Már nagyon elkeseredett vagyok

Figyelt kérdés
Szóval elég durva mentális problémáim vannak/voltak. Többszöri "öngyilkossági" kisérlet (de korházba se kerültemnszova mindegy is) kb mindig szomoru vagyok, volt egyszer egy pánikrohamom, és párszos voltak hallucinációim. Pár héttel ezelött beszéltem az osztályfönökömmel aki mondta hogy mondjam el anyának mert vagy én mondom el vagy ő. Ekkor én elmondtam neki, megértette nagyon kedves volt talált is egy pszichológust. Viszont azóta nem foglalkozott vele. És azért fáj mert az állapotom nem javul. Sőt multhét kedden eret akartam vágni de végül nem tettem,nem sikerült mindegy is. Kérlek segitsetek. Sajnálom a helyesírási hibákat.
2020. dec. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha gondolod írj privátot és elmesélheted kicsit részletesebben hogy mi is bánt, meghallgatlak szívesen. Néha már az is segít ha van aki meghallgat és kisírhatod a bánatod.

2020. dec. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem már, sírtam szerencsére megértő barátaim vannak, de nem segített ezért határoztam a szakember mellet.
2020. dec. 3. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudja anyukád, hogy nem javul az állapotod?

Ha nem szerintem elmondhatnád neki, biztos jobban oda fog akkor figyelni rád.


Mióta jársz egyébként pszichológushoz? Ha már régóta lehet kéne keresni egy másikat. Viszont ha csak most kezdtél el, akkor elképzelhető, hogy még nem érzékelhető annyira változás.

2020. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy nemjárok. Mondtam hogy járni szeretnék akkor talált valakit. Viszont azóta nem beszélt a pszichológussal (sőt nemtudom egyáltalán emlékszik e rá) viszont az állapotom romlott/romlik.
2020. dec. 3. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
ez esetben a családsegítőhöz fordulj. ők biztosítanak pszichológust.
2020. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!