Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma vajon?

Mi lehet a probléma vajon?

Figyelt kérdés

Nem akarnék ilyen lenni, de 1-2 nap viszonylag jó kedv, problémamentes időszak után duplája idő rosszkedv, az alábbiak szerint:


- agyi "blokkoltság" érzet, nehezemre esik belekezdeni szinte bármibe, még fürdeni sincs kedvem, nincs türelmem hozzá

- munkahelyen előfordul, hogy nehezemre esik teljesíteni, szintén belekezdeni, hamar elunok egy munkafolyamatot, és feszült ideges leszek ha teszem azt fél óránál tovább tart egy fajta

- állandó fáradtság érzet, fejfájás sokszor, nyakam hátam érzem

- autóval bejárás feszültté tesz, 3/4 - 3/4 óra oda-vissza, városban araszolással, hangos dízellel, akadós váltóval, gyenge teljesítmény felidegesít

- nincs időm otthoni teendőkre, nemrég költöztünk kertes házba és még mindig lenne mit csinálni

- idegesít a folyosón hogy a kollégák jönnek-mennek, az ügyfelek meg még jobban sokszor

- és konkrétan megutáltam a munkaköröm, az utóbbi nem is tudom, 2 évben...?


Nincs megfelelő jól fizető végzettségem, gyári munkától - nem a munka miatt, hanem az emberek miatt - jobban tartok, és magától a feladattól is, hogy még hamarabb elunnám, átcsapva türelmetlenségbe, hibázásba.


Egyszerűen nem tudom hol a helyem, mit akarok csinálni, hol és milyen munkával nem érezném fentieket, félek, hogy nincs ilyen. Ezt egy szakember 100-150 ezer forintért és több hónap társalgás után talán meg tudná állapítani, de kösz, nem.


Nem lustaság, mert egyébként meg gyorsan és viszonylag pontosan dolgozok, ez elismert.



Ja és, vitaminhiány? Próbáltam. Szedtem B-t, magnéziumot, cinket szedem stb., szerinted segít...?


2020. dec. 3. 07:46
 1/3 kecsu2000 válasza:
62%
Szerintem bipoláris zavarod lehet az jár váltakozó hangulattal, ezt mindenképpen ki kell vizsgálni szakértőnek mert ha nem valamilyen elfojtott érzelmektől van akkor gyógyszerekkel ezeket a tüneteket meg lehet szüntetni.
2020. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"elfojtott érzelmek" ez alatt mit lehet érteni? Kapcsolati, múltbeli, vagy munkahelyi probléma? Mindenképp jelenkori vagy múltbeli?
2020. dec. 3. 08:59
 3/3 kecsu2000 válasza:
gyermekkori sérelmekre gondolok leginkább, szeretethiány, elvát szülők miatt saját magadat hibáztatod akár de ezt most csak példaként hozom fel nem tudhatom hogy neked milyen problémád lehet ezért érdemes szakértőhöz fordulni.
2020. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!