Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai pánikrohamok - mit...

Éjszakai pánikrohamok - mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy elég súlyos betegségem, ami miatt többször is műtöttek, akkor alakult ki ez nálam. Szerencsére meggyógyultam, az egészségemmel minden rendben, viszont a rohamok megmaradtak.


Hajnaltájban jön mindig az érzés, olyan mintha zuhannék egy hullámvasút tetejéről és közben nagyon erős félelem. Mi a fenét lehet csinálni ezzel? Kaptam xanaxot, beszedtem elalvás előtt, hát nem ért semmit. Valami ötlet?



2020. dec. 3. 18:23
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ôrûlnôd kell, hogy ujra egèszseges vagy! Viszont muszáj a pánik rohamodra mielôbbi orvoslást találni, egy Pszihotherápiás orvos tudna igazán segiteni ezen a problèmán. Javaslom, hogy szedjèl B vitamin komplesszumot abból is a Forte változatott kèrjed a Gyógyszertárban, vèny nèlkûl lehet kapni. Nagyon kedvezôen hat az idegekre ès a kôzérzetedre is! Beèpûl a szervezetedbe ès jobban fogod birni a stressz helyzeteket! Nyárig kell szedned, utánna ôsszel ujra el lehet kezdeni szedni. Minden jót!
2020. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!