Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lerakom a FRONTINT, jobban...

Ha lerakom a FRONTINT, jobban leszek?

Figyelt kérdés
Fontin függő vagyok, képtelen vagyok nélküle aludni, de sokszor akkor is beveszem ha rosszul érzem magam, például pánikrohamom van, vagy migrénem, magas a vérnyomásom, stb. Mivel fél éve sportolok(így akartam lerakni a gyógyszert), ezért mostanában inkább már csak alváshoz használom mert csökkent a vérnyomásom, de alváshoz ahhoz sokat. 1-2 grammot attól függően hogy stresszmentes vagy stresszes napom volt. Azt hiszem volt már 30-40 alkalom amikor 2.5-3 grammot is bevehettem, csak hazudok magamnak, hogy nem volt ilyen. Nagyon szeretném lerakni a gyógyszert, minden nap szégyellem magam, hogy szedem. Sokszor öngyilkos-abszurd gondolataim/cselekedeteim vannak, de mivel nem hiszek a túlvilágban így nem leszek öngyilkos. Sokat emészt a múlt(szégyen érzés, rossz dolgokat tettem, stb), pedig a jelen alapvetően nem lenne rossz mert nagyon igyekszem jó emberként élni és a családom is támogat. Én is igyekszem megbocsátani magamnak, de az nem megy. Tisztában vagyok vele, hogy 60%-ban azért nem tudok elaludni gyógyszer nélkül mert nem termel az agyam GABA és ahhoz hasonló vegyületeket a frontin miatt és tudom hogy 40%-ban azért mert kísért a múlt. (Persze talán ezt nem is lehet százalékra bontani, mondtam hogy abszurd a gondolkodásom) ...Ha sikerül egyszer valaha leraknom a gyógyszert, kevésbe fogom ilyen szürkének látni a világot? Ha kimegyek az utcára úgy érzem mindenki sokkal jobb ember mint én és normálisak. Nekem meg mintha a homlokomra lenne írva hogy begolyóztam a gyógyszertől. Valaki mondja azt, hogy megéri harcolnom a gyógyszerrel... :(

2020. dec. 5. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.. ha le akarod tenni, leteszed.. segítség nem árt.. egyedül nehéz háború.. nem a gyógyszer a probléma.. az csak tünet... ne azzal harcolj.. és nem vagy bolond.. ne használd mankónak.. hogy szegény én.. bolond vagyok kell a gyógyszer.. lehet, hogy bolond vagy, de ember.. és az emberek képesek az ösztönök, fájdalmak, örömök ellenére cselekedni.. tehát.. csak te vagy felelős azért amit teszel.. ha beveszed, az a te hibád.. nem a betegség hibája.. dolgozni kell a traumán is .. hogy ne ess vissza.. később.. de az, hogy szedsz e kapszulát.. azt csak te döntöd el... Ha hiszed, ha nem... Legyen már a tested, erzeseid felett uralmad.. :-) ha nincsen szervi problémád.. akkor nincsen szükség ilyenekre.. egy bolond ember nem ilyen hobby gyógyszert szed.. hanem leponex stb.. ezek drogok.. nem gyógyszerek.. :-) drogos vagy.. kezeld úgy magad.. hobby gyógyszer függő..
2021. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!