Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan erősíthetem a tudatossá...

Hogyan erősíthetem a tudatosságom?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkezded megkérdőjelezni a tetteidet. "Tényleg kell nekem ez a csoki? / Tényleg szükségem van a 20. magazinra?"
2020. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csak arra koncentrálj amit éppen csinálsz. Ha eszel, akkor csak a kaja ízére, ha filmet nézel, akkor csak arra. Ne kalandozz, ne ábrándozz.

Amikor sétálsz, akkor figyeld meg a fákat, próbáld kitalálni, h milyen magasak. Vagy rögzítsd a házak színét.

Olvasd el: Echart Tolle A most hatalma című könyvét.

2020. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj meditációt.
2020. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Öntudatosság szerintem. Azt úgy tudod erősíteni hogy megfelelő önismeretre teszel szert. Ha ismered magadat, tulajdonságaidat és hibáidat akkor könnyebben tudsz öntudatosan, felnőttesen élni!
2021. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magadra, gindolataidra koncentràlsz.
2021. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Jobban oda figyelsz a tetteidre, mindent àtgondolva cselekszel, tehàt tudatossan oda figyelj magadra!
2021. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a tudatosság az, ha tudod mit mért teszel. tehát kell hozzá hogy megtudd, mit teszel épp, és kell hozzá egy miért teszed. Az ember belső motivációja, vágyai megismerése kell hozzá. Kell egy tiszta értékrend, hogy mit tartasz értékesnek, mit nem. és célok, hogy ha teszel valamit, azt egy ismert céllal tedd. tehát minden nap találsz egy forintot, akkor arra költsd amire szeretnéd. Ne spórólj, ne a reklámok mondják meg mit teszel, hanem ismerd magad. hogy neked a legfontosabb az, hogy a szomszéd tehén boldog legyen. mikor erre rájössz, máris tudod, hogy ehhez nem kell tv, nem kell utazás. ehelyett egy fejő tanfolyam. tudatos, mikor azt teszed, amit szeretnél. Tehát ha carpe diem a filozófiád, akkor tudod, hogy azért nincs megtakarított pénzed, mert nem érdekel! Tehát tudatosan nem gyűjtögetsz. A lényeg, hogy azért leszel boldog, mert egyszer megkérdezed magad majd, hogy miért nincs nekem három csónakom??? Ha tudatos vagy, akkor elmondod, hogy azért, mert utazásra költöttem, az volt a célom. Máris jobban érzed magad, ha nem vagy a sorsod áldozata.
2021. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!