Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanaxról hogyan lehet lejönni?

A Xanaxról hogyan lehet lejönni?

Figyelt kérdés

Hiába csökkentem az adagot az előírás szerint, lelkileg nagyon hozzászoktam ahhoz, hogy kiüssem magam vele (napi 4mg). Fokozottan feszült vagyok, amikor nincs bennem gyógyszer. Ötletek? Valaki volt már ebben a cipőben?


25/F



2020. dec. 20. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Én addiktológián szoktam le, de szerintem mostanában a vírus miatt nincs felvétel.
2020. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Amilyen idegbeteg vagy nem csoda hogy ilyeneket szedsz. Az ilyen ideg gyenge embereket nem gyógyszerezni hanem jól pofánverni kéne. Gyökér
2020. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Napi 7mg-ot tettem le egyedül, 5 év szedés után. Nagyon szar az elvonás, de én hamar túl akartam lenni rajta. Akaraterő kérdése. Tudatosítottam magamban, hogy nem fog megölni az elvonás, úgyhogy 1 hónap alatt le is raktam.

De ezt addiktológiai ismeretek nélkül senki se utánozza le! Komoly számításokat végeztem a napi adagom megállapítására, nehogy belehaljak.

2021. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet belehalni.Viszont súlyis megvonásnál lehet epilepszia, pszichózis stb.
2022. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Teqiero85 ***** válasza:
Jó munkához idő kell.Szépen lassan.
2022. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én fokozatos csökkentés után hagytam el. Valaki csak nagyon pici csökkentésekkel tudja jól toleráni az elhagyást, más nagyobb adagokkal is tudja csökkenteni. Ha nem túl nagy adag,valaki hirtelen is el tudja hagyni.


Nekem csak egy ilyen volt. 1,5 mg rivotrilt vett el azonnal a kórház. Ez nekem borzasztó volt.


Egyéni, h kinek mi segít. Olyan is lehet, h enyhébb megvonási tünetnél beválik valami, erősebbnél nem,de más igen.


Az egyéni,h kinek milyen tüneteket hoz elő átmenetileg az elhagyás.


Nekem sokat fájt a fejem, befeszültek az izmok, terhelés fokozta. Vegetatív túlműködésem volt. Fokozott izzadás,hidegrázás,gyors légzés (ez nem végig,csak amikor felerősödött minden). Pár órás fizikai munka enyhe gerinc és egyéb mozgásszervi gondot, fájdalmakat okoz alapból. A megvonás ezt nagyon fokozta. A végén már néha sántítottam.


Emiatt nekem nyújtótorna volt jó. Futás, kondizás lehet,h enyhítette volna a feszültséget,de fokozta volna a mozgasszervi gondot és a fejfájást.


Ezek a fájdalmak azért voltak erősek mert gerincproblémám van, emiatt fizikai munka is jár panaszokkal. Ezt fokozta. Így már nagyon fájt.


Ha nem végeztem volna ilyen munkát, lehet elő sem jön vagy enyhén.


Fejfájás korábbi elhagyásoknál is volt.


Szorongást nem fokozta nagyon. Feszültséggel volt/van gondom. Érzékeny,labilis vagyok. Nyomott kedvű.


Forró fürdő sokszor segített. Izmot lazít,nyugtat. De nem akkor amikor patakokban folyt rólam az izzadtság.


Autogén tréning (relaxáció) segített,de amikor nagyon feszült voltam nem ment.


Lassabb csökkentés előnye az lett volna,h enyhébb tüneteim lettek volna. De tovább tartott volna. Elnyújtott volna a szenvedést és még jobban kimerültem volna.


Nagyon leterhelt.


Már nem szedem,de még bőven van tünete.


Jobb állapotban el szoktam hagyni. Olyankor nem szükséges. Nehezebb időszakban kellhet.


Korábbi elhagyásokkal nem kínlódtam ennyire.


Sóvárgás nem volt. Korábban sem.


Zene is lehet megnyugtató. De lehet ez sem jó mindenkinek. Valakinek,ha fáj a feje, fokozhatja is.

2022. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!